Skocz do zawartości
Lokator

Podszywanie się pod mój nick

Polecane posty

Podjąłem już decyzje. Zastanowię się nad usunięciem nazwiska (pozostawienie tylko pierwszej litery). Całą resztę zostawiam.

 

To jest wyłącznie Twoja sprawa co zrobisz. Jednak przez swoje postępowanie pokazujesz że nie rozumiesz obowiązującego prawa, a do sądu pchasz się na własne życzenie. Uwierz mi że prędzej Tobie zostaną postawione zarzuty niż jemu jeśli by to zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem :) imię, nazwisko, adres, numery kont, gdzieś to lata po forum, koleś wkurzył się nieziemsko że jego dane latają po forum, ale był na tyle głupi że nigdzie tego nie zgłosił, od tego momentu dostałem kilkanaście wiadomości z podziękowaniem za umieszczenie jego danych na forum od potencjalnych poszkodowanych :D. Ludzie wrzucali dane w google i znajdowali mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierując się Waszymi radami usunąłem informacje o nazwisku. Resztę zostawiam bo są to dane udostępnione przez serwisy, a rejestrując się w nich użytkownik potwierdzał regulaminy, w których zawarte były informacje dotyczące udostępniania (dostępności) wybranych danych osobowych (użytkownika) w sieci.

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi zapis w jakimkolwiek regulaminie, w którym użytkownik zgadza się na publikację pełnych danych osobowych publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie każda ..... to są dwie osobne sprawy:

 

a) nabieranie/okradanie ludzi,

b) upublicznienie danych osobowych.

 

A skoro osobne to rozpatrywane osobno.

 

O czym Ty w ogóle piszesz? Przeczytałeś co pisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×