Skocz do zawartości
Dzeku

poszukuję licencji ts3

Polecane posty

Witam Serdecznie nie wiem czy to dobry dział ale mam do was małą prośbę poszukuję licencji ts3 oczywiscie ważnej ponieważ zakładanie darmowej jest obecnie wyłączone,jak by ktoś miał zbędną do oddania to chętnie bym przyjął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TS3 normalnym jest ze rejestracje nowych licencji są regularnie zamykane. Nie martw się jednak tylko odwiedzaj stronę rejestracji dwa razy w ciągu doby będzie otwarte tego możesz być pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 32 sloty nie potrzebujesz licencji natomiast o NPL możesz zapomnieć jeśli nie prowadzisz instytucji charytatywnej.

Skąd takie info? Czyżby w ciągu 2 miesięcy drastycznie zmieniła się polityka rozdawania NPL? Jeśli miała to być ironia to obawiam się że wielu może jej nie zrozumieć.

 

O NPL może ubiegać się każdy kto ma działający serwer pod publicznym stałym IP oraz mailem w swojej domenie ze stroną www na której brak jakichkolwiek dotacji/reklam google itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie info? Czyżby w ciągu 2 miesięcy drastycznie zmieniła się polityka rozdawania NPL? Jeśli miała to być ironia to obawiam się że wielu może jej nie zrozumieć.

 

O NPL może ubiegać się każdy kto ma działający serwer pod publicznym stałym IP oraz mailem w swojej domenie ze stroną www na której brak jakichkolwiek dotacji/reklam google itp.

 

Przeglądam różne fora i scenariusz o NPL przewija się taki sam. Ludzie miesiącami piszą o licencję i zawsze spotykają się z odmową. W sumie to dobrze jak by ktoś napisał w tym temacie, czy w ciągu ostatniego miesiąca udało mu się dostać taką licencję, wtedy zweryfikowało by to jak wygląda sytuacja.

 

Osobiście aplikowałem tylko dwa razy o taką licencję na dwa różne projekty i dwa razy odmówiono mi. Drugi raz zrobiłem to jakiś tydzień temu by przekonać się samemu czy faktycznie jest tak jak piszą na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składałem (kiedyś) 3 razy - 2 razy odmówiono : )

Składałem kiedyś (2 razy) i mam 2 licencje i 2 działające serwery musiałeś mieć pecha :)

 

Nie wiem jak dużym wyznacznikiem jest strona internetowa którą prezentuje się przy aplikacji, moje strony w momencie aplikacji były od dłuższego czasu regularnie aktualizowane. Możliwe że jak ktoś "na szybkości" pierdyknie www w html to nie jest brany poważnie.

 

marzec 2013 - 1 licencja NPL wygasła ze względu na zmianę serwera i niewiedzę o możliwości przeniesienia

wrzesień 2013 - 2 licencja NPL działa do dzisiaj

maj 2014 - 3 licencja w około 48h od aplikacji działa do dzisiaj

 

Może warto zainteresować się mumble jeśli z TS zaczynają być problemy, ceny licencji są zaporowe.

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja dostałem za pierwszym razem.

 

Był tylko wymóg że nie można mieć reklam płatnych / płatnej strony www. U mnie z tym nie było problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×