Skocz do zawartości
PatrykEliasz

Oferuję udostępnienie IP.Board - silnika forum

Polecane posty

Witam,

 

w związku z przerwą wakacyjną chciałbym wziąć czynny udział w rozwoju portalu/forum związanym z grami, technologiami, komputerami etc. Nie precyzuję czego dokładnie dotyczyć ma owe forum - jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

Co oferuję?

 

Posiadam silnik forum IP.Board, który jakiś czas już leży bezużytecznie. Chciałbym go zatem udostępnić mając pewien wgląd w ogólny projekt działania. Silnik trochę kosztuję, dlatego szukam ekipy/założyciela, który podchodzi do tematu tylko na 100%, a sam projekt ma sens i szanse na rozwój. Licencja skryptu zostanie połączona z właściwą domeną - wszystko legalnie za pośrednictwem invisionpower.com.

Dobrze rokującym projektom jestem w stanie zapewnić także stałe wsparcie w utrzymaniu domeny jak i miejsca w sieci, a także własne doświadczenie w szeroko pojętym programowaniu, grafice czy też reklamie.

 

Czego oczekuję?

 

W zamian oczekuję oczywiście poważnego podejścia do tematu jakim będzimy się już wspólnie zajmować. Dostępu do danych od strony technicznej do serwerów w które włożyłem coś od siebie (np: udostępniając skrypt oczekuję pełnego dostępu do FTP oraz AP).

Nie oczekuję tutaj jakiś kwot od reklam czy innych usług - lecz to interesujący dodatek. Możliwe jest także zawarcie pisemnej umowy w razie potrzeby. Wszystko to robię w celu zdobycia doświadczenia oraz rozwoju umiejętności z powodów wyłącznie hobby'stycznych.

 

Proszę kontaktować się wyłącznie na podane poniżej dane, szczegółowo przedstawić pomysł na rozwój, dotychczasowy postęp prac. Oczekuję tylko poważnych propozycji.

 

Kontakt:

email: patryk0493@gmail.com

gg: 8186874

skype: eliaszpatryk

Edytowano przez PatrykEliasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×