Skocz do zawartości
NeoAF

Serwer pod forum

Polecane posty

Witam poszukuję serwera pod forum (IPB 3.4.6)

 

W tej chwili zajmuje 2GB oraz zjadła już 55GB. Średnio 35k uu/miesiąc.

 

 

Cena: Bez większego znaczenia

Edytowano przez NeoAF (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam trzymam Forum oparte na IPB wersja bodajże Max 3

Ale spokojnie na biznes 1-3 utrzymasz to swoje forum.

 

Dobra konfigurcja hooków,aplikacji i spokojnie nawet biznes 1 styknie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz 1 sobie co ci tyle transferu "zjada" dosłownie.

Przy forum około 30 000 osób gdzie ciagle mam online +/- 150 osób nie przekraczam 100gb/miesiecznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared netdc.pl (200GB transferu). Według moich obliczeń do końca roku będę zużywał 250-400GB transferu/mc

 

 

//Edit

 

Pliki, które są ściągane przez użytkowników zjadają większość transferu.

 

U mnie średnio jest 80 online.

Edytowano przez NeoAF (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko.pl

Limity procesora zostana przekroczone w ciagu max 48h :)

miałem na poczatku u was forum IPB bodajże jeszcze na 3.2.1 wersji i były od poczatku problemy, co forum stało wtedy jeszcze "puste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę VPS SSD w ViPower.pl: https://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ-SSD

 

W ViPower otrzymasz:

  • transfer miesięczny aż 1 TB (w najniższym planie), wyższe plany nawet 5TB (5000 GB)
  • szybkie dyski SSD (duży wpływ na czas ładowania stron)
  • niska cena od 20 zł/m-c netto
  • możliwość migracji na wyższą konfigurację (jak tylko zajdzie taka potrzeba)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko.pl

Limity procesora zostana przekroczone w ciagu max 48h :)

miałem na poczatku u was forum IPB bodajże jeszcze na 3.2.1 wersji i były od poczatku problemy, co forum stało wtedy jeszcze "puste"

 

Problemy na pewno nie biorą się z pustego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
https://globalnetwork.pl/vpsopenvz

Wystarczy pakiet BasicVPS. W razie potrzeby można dokupić panel DirctAdmin.

Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×