Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość mariaczi

W temacie:) :)

Po uruchomieniu systemu i aplikacji, które zawsze uruchamiasz, aby "odpalić stronę", gdzie nie można się zalogować pokaż wynik poleceń wydanych w "cmd":

tasklist /FI "IMAGENAME eq mysql*"
netstat -p TCP -b -n -a
Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ TO PRZECZYTAĆ

 

W kwestii tematu proszę o wstrzymanie się co do pisania, gdyż otrzymałem rade na ten temat od osoby, która się na tym bardziej zna i spróbuję się do tego zastosować. Więc na razie WSTRZYMUJĘ RUCH W TYM TEMACIE DO ODWOŁANIA.

 

 

P.S. Zaraz odpowiem na twoje pytanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tematu proszę o wstrzymanie się co do pisania, gdyż otrzymałem rade na ten temat od osoby, która się na tym bardziej zna i spróbuję się do tego zastosować. Więc na razie WSTRZYMUJĘ RUCH W TYM TEMACIE DO ODWOŁANIA.

 

[offtopic]

Ruch to sobie możesz w jelitach wstrzymać, Stoperanem :D

[/offtopic]

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

pedro84, powaliłeś mnie :rotfl: Przyklejam, na hit miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Lekcja interpunkcji i ortografii (korzystaj, bo darmowa):

5. "Bynajmniej" i "przynajmniej" nie są wymienne.

 

Czytaj ze zrozumieniem (to na prawdę nie boli, bynajmniej ja tam myślę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie spamować

 

I do tego co coś o stoperanie bredził mam pytanie: Tam też byłeś/ taki/ka mądry/a

 

A Pan/Pani który mówił, że to hit miesiąca, był proszony już o nie pisanie głupot i off-topic.

 

I do niego to samo pytanie. I proszę o to aby na razie nie spamować, tylko pisać jeżeli wiesz, nie pisać jeżeli nie wiesz o co chodzi

Edytowano przez kubeks2001 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, czy Ty czytasz co do Ciebie ludzie piszą?

 

 

A jesteś pewien, że masz w tej chwili jedną instację MySQL działąjącą? Inna kwestia, jak z konsoli listujesz userów, to masz tych dodanych z poziomu PMA? Sprawdzałeś jak wyglądają usługi w systemie?

 

Na razie to z Ciebie każdy bekę ciśnie, bo jakoś pomóc sobie nie dajesz... Chcesz rozwiązania problemu, to współpracuj. A jak nie to nie baw się w samozwańczego moderatora - bo musisz być nowy w internetach, skoro nie wiesz czym to się kończy.

 

Odpowiesz na te pytania, czy nie marnować sobie na Ciebie więcej czasu?

 

PS. Naprawdę, kup sobie słownik interpunkcyjny :(

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie daje pomóc, tylko jeżeli ktoś zadaje pytanie, które się już powtarza po raz 10 to niech przeczyta cały temat a nie na głupa sadzi, że ja nie daje sobie pomóc.

 

Nie korzystam z CMD, tylko z PhpMyAdmin, tam o ile wiem nie ma cmd, mogę pokazać to co w xampp wyskoczyło, ale to nic Ci nie da, bo tam nic nie ma.

 

I do tego pokazujecie swój poziom inteligencji (poniżej poziomu) myśląc, że ze mnie idzie beka, kiedy to wy robicie z siebie nie napisze kogo, ale powiem tyle, że podobne zachowania, to chyba u człekokształtnych zwierząt można zaobserwować.

 

I proszę, otrzymałem radę od informatyka i próbuje się do niej zastosować i poinformuję was o efektach.

 

Proszę współpracować, a nie zachowywać się jak człekokształtne z zoo


A jesteś pewien, że masz w tej chwili jedną instację MySQL działąjącą? Inna kwestia, jak z konsoli listujesz userów, to masz tych dodanych z poziomu PMA? Sprawdzałeś jak wyglądają usługi w systemie?

 

Na razie usuwam je i chcę zobaczyć efekty


W temacie:) :)
Po uruchomieniu systemu i aplikacji, które zawsze uruchamiasz, aby "odpalić stronę", gdzie nie można się zalogować pokaż wynik poleceń wydanych w "cmd":

tasklist /FI "IMAGENAME eq mysql*"
netstat -p TCP -b -n -a

 

Nie ma żadnego cmd

jest xampp i link do niego:

https://www.apachefriends.org/pl/index.html

Przepraszam, ale już więcej nie będę tego samego pisał.

Proszę to przeczytać

Edytowano przez kubeks2001 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega koleś :D Nie dość, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to jeszcze podstawy wszelakie leżą. CMD, czyli konsola/terminal. Ja Ci zadałem proste pytanie, sprawdź userów w konsoli, bo jest coś tam ostro namieszane, a PMA mnie nie interesuje zupełnie w tej chwili.

 

Proste pytania, odpowiedzi brak:

 

Inna kwestia, jak z konsoli listujesz userów, to masz tych dodanych z poziomu PMA? Sprawdzałeś jak wyglądają usługi w systemie?

 

 

Uspokój się i kup sobie maść na urażone ambicje (maść na ból ****).

 

Buhaha :D Sorry, prezentujesz nie ten poziom ;) A jak już edytujesz posta, to przynajmniej nie usuwaj tego, co napisałeś. Zasada forów.

 

Proszę współpracować, a nie zachowywać się jak człekokształtne z zoo

 

Nie chcę Cię zmartwić, ale człokokształtne z zoo są bardziej kumate od Ciebie. Patrz wyżej.

 

I do tego pokazujecie swój poziom inteligencji (poniżej poziomu)

 

Cytat roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Powoli odpadam od ściany, ale jeszcze spróbuje :D

Używasz XAMPPa zatem korzystasz z windowsa. W Menu Start (do win 7) a w "Wszystkie aplikacje" (win 8.x) masz coś takiego co się zwie "Wiersz poleceń" - to właśnie ten tajemniczy CMD. Jak już go odnajdziesz i zrozumiesz post, w którym prosiłem o podanie wyników poleceń, podaj te wyniki. Będzie nadzieja dalej spróbować Ci pomóc.

Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, a autorowi proponuję wiadro zimnej wody na głwwę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×