Skocz do zawartości

kubeks2001

Użytkownicy
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O kubeks2001

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. Panel i sklep dla hostingu www i gier

  No rozumiem, ale potem jak mi podacie różne, to te darmowe/tanie załatwię i złączę sobie w jeden taki jak chcę. Może znacie jeszcze coś, jeżeli już wyczerpałem zasoby, to napiszcie.
 2. Wybór oprogramowania dla serwera dns

  Ale nie WS, tylko zwykły windows mam, a WS nie chcę na razie kupować
 3. Panel i sklep dla hostingu www i gier

  Dzięki. Ale może znacie coś jeszcze
 4. Jaki skrypt pod radio/telewizję internetowe/ą

  Nadawanie jak w telewizji, o tej godzinie to, o tamtej tamto. Wolałbym inne skrypty i metody, to znałem sam
 5. Wybór oprogramowania dla serwera dns

  A czy możesz powiedzieć, jak skompilować go pod windows?
 6. Problem z mysql

  Ja sobie daje pomóc, tylko jeżeli ktoś zadaje pytanie, które się już powtarza po raz 10 to niech przeczyta cały temat a nie na głupa sadzi, że ja nie daje sobie pomóc. Nie korzystam z CMD, tylko z PhpMyAdmin, tam o ile wiem nie ma cmd, mogę pokazać to co w xampp wyskoczyło, ale to nic Ci nie da, bo tam nic nie ma. I do tego pokazujecie swój poziom inteligencji (poniżej poziomu) myśląc, że ze mnie idzie beka, kiedy to wy robicie z siebie nie napisze kogo, ale powiem tyle, że podobne zachowania, to chyba u człekokształtnych zwierząt można zaobserwować. I proszę, otrzymałem radę od informatyka i próbuje się do niej zastosować i poinformuję was o efektach. Proszę współpracować, a nie zachowywać się jak człekokształtne z zoo Na razie usuwam je i chcę zobaczyć efekty Nie ma żadnego cmd jest xampp i link do niego: https://www.apachefriends.org/pl/index.html Przepraszam, ale już więcej nie będę tego samego pisał. Proszę to przeczytać
 7. Problem z mysql

  Proszę nie spamować I do tego co coś o stoperanie bredził mam pytanie: Tam też byłeś/aś taki/ka mądry/a A Pan/Pani który mówił, że to hit miesiąca, był proszony już o nie pisanie głupot i off-topic. I do niego to samo pytanie. I proszę o to aby na razie nie spamować, tylko pisać jeżeli wiesz, nie pisać jeżeli nie wiesz o co chodzi
 8. Problem z mysql

  PROSZĘ TO PRZECZYTAĆ P.S. Zaraz odpowiem na twoje pytanie.
 9. Problem z mysql

  Ok, ortografia jest, ale czy to jest aż takie ważne, staram się pisać poprawnie, ale "jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy". Nie miałem za dużo czasu, a musiałem odpisać. Twój post również uważam za niejaki spam. Nie będę zgłaszał, jeżeli tak samo uważasz zgłoś sam, prawdopodobnie nie będziesz miał punktów. W kwestii tematu proszę o wstrzymanie się co do pisania, gdyż otrzymałem rade na ten temat od osoby, która się na tym bardziej zna i spróbuję się do tego zastosować. Więc na razie WSTRZYMUJĘ RUCH W TYM TEMACIE DO ODWOŁANIA.
 10. Problem z mysql

  Czytaj ze zrozumieniem (to na prawdę nie boli, bynajmniej ja tam myślę). Nie chcem odzyskać bazy, której nie było. Chcem aby logując się na konto które utworzyłem uprzednio w phpmyadmin (też zapisałem), zrestartowałem serwer i nic nie można się na to konto zalogować, gdyż coś nie gra. P.S. Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo czegoś nie rozumiesz to nie nabijaj sobie postów przez roztrząsanie takich rzeczy które nie są potrzebne. Jak coś to ten post, który napisałeś to SPAM I jeżeli tak masz odpowiadać, to proszę, nie pisz już nic w tym temacie.
 11. Panel i sklep dla hostingu www i gier

  Mi chodzi o gotowy tani/darmowy, pliki dla mnie, modyfikuje sam na własne potrzeby
 12. Panel i sklep dla hostingu www i gier

  Aby zakończyć spór, dodam że nozo mnie nie interesuje, muszę mieć dostęp do plików (pliki u mnie, nie na czyimś serwerze)
 13. Problem z mysql

  Nie wiem, odinstalowywałem i instalowałem kilka razy i działało
×