Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Towarzysz Peter

Licencja TS

Polecane posty

Witam. Poszukuje licencji NPL(non profit) dla mojego serwera TS gdyż od kilku tygodni są zamknięte aplikacje do tej licencji. Z tego co wiem to na jednej licencji może stać 2 serwery, więc jeśli ktoś ma zbyciu jeden slot na licencje to proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Edytowano przez Towarzysz Peter (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje licencji NPL(non profit) dla mojego serwera TS gdyż od kilku tygodni są zamknięte aplikacje do tej licencji. Z tego co wiem to na jednej licencji może stać 2 serwery, więc jeśli ktoś ma zbyciu jeden slot na licencje to proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Prośby o licencję są zamykane tylko na weekend ;) Spróbuj na środku tygodnia zgłosić się o NPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekać, nikt ci nie odda licencji. Ja jestem zadowolony iż posiadam licencje która nie ma powiązania z adresem IP serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest to jeden plik. A dzielisz sobie po prostu te 512 slotów na swoje serwery przy jednym pliku (więc skąd może taka osoba mieć pewność, że nie przypiszesz sobie 512 slotów? Wtedy ma dodatkową robotę bo musi wyrabiać nową licencję, aby się z takim delikwentem nie bawić i pisać o zmniejszenie ilości slotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×