Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wlodziu

Aplikacja FB - kwestia uprawnień

Polecane posty

Witajcie, od dwóch dni walczę z aplikacją FB. To nic takiego, stworzyłem logowanie jak i listę uprawnień. Wszystko jest okej, ale tylko na moim koncie. Najbardziej zalezy mi na uprawnieniu user_likes, gdy ja loguję się przez swoje konto aplikacja w swoim żądaniu mi przedstawia, że prosi o listę polubionych stron, a gdy loguje się z drugiego konta to pomija to, czyli tego nie widzi. Nie wiem w czym jest problem, bo to chyba nie problem kodu, bo działa na moim koncie, tylko dziwnie gubi uprawnienia.

Macie jakieś pomysły, jak z tym zawalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy FB na pewno udostępniło dostęp Twojej aplikacji do tych uprawnień? Na podstronie aplikacji na FB masz "Status & Review" tam są jej uprawnienia oraz możliwość wypełniania "wniosku" o przyznanie innych uprawnień.

Pytam, ponieważ nie wiem czy czasem jako administrator/developer/tester aplikacji nie ma się dostępu nawet do tych uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś na stosie przepełnionym, że od wersji drugiej zostało to zmienione i trzeba czekać. No nic, dzięki za odpowiedzi. Pytanie tylko: ile trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×