Skocz do zawartości
gibek2

Google analytics

Polecane posty

witam chcę skorzystać tak dla testu z google analytics i robię wszystko zgodnie z instrukcjami i poradnikami w sieci teorytycznie jest to najprostsza czynność ale u mnie cos nie "trybi".

 

Wkleiłem kod przed </head> mineły juz jakieś 3h od dodania a tu nadal komunikat :

Stan: Śledzenie niezainstalowane

Data ostatniego sprawdzenia: 2014-06-05 03:48:25 PDT
Nie wykryto kodu śledzenia Google Analytics na stronie głównej witryny. Aby śledzenie Analytics funkcjonowało poprawnie, administrator witryny musi umieścić kod na każdej stronie.
Jak sobie z tym poradzić bo sam już nie wiem ? strona to : http://madeksbusy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć kod zaraz po metatagach przed kodem googlem maps. Jeszcze napisz z jakiego cmsa korzystasz. bo w niektórych wrzuca się ten kod w specjalną sekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii wszystko działa, GA Debug w chrome nie pokazuje żadnego błędu. Chyba trzeba trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta informacja pojawia się po pierwszym wygenerowaniu danych.

Można wejść na statystyki i zobaczyć realtime czy się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mu zaskoczy "na żywo" skoro mu pokazuje "Stan: Śledzenie niezainstalowane". Wpierw w ustawieniach musi mu się wyświetlić "Stan: Odbieranie danych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal "Stan: Śledzenie niezainstalowane" strona nie jest na żadnym CMS zwykły HTML i CSS, narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic, już nawet usunąłem kod i wstawiłem pod metatagi tak jak mówił robson345 i niestety nic to nie dało, może ja coś źle robie ale w sumie co przecież to jest z pozoru banalnie proste.

Edytowano przez gibek2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×