Skocz do zawartości
zwiazki

,,Psychologia Par'' - blog

Polecane posty

Dziękuję! Ilustracje używają koloru białego, stąd potrzebny kontrast między tłem i białym. Czy to znaczy, że trudno się czyta dłuższe teksty, czy że w ogóle trudno przeczytać u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby całkiem ładnie, ale jakoś tak "niezgrabnie".

Zmniejszyłby mimo wszystko ilość ładowanych wpisów na głównej.

 

Powiększyłby troszkę logo bo jest nieczytelne.

Rozjaśnienie tła to dobry pomysł.

Kolor czcionki jaki by obecnie pasował to bardziej ciemny brązowy niż czarny, np. #401706

Nie podobają mi się też tak bardzo wąskie strony, kontener z wpisami na głównej poszerzyłby o 1/2 tego co jest, ale to moja subiektywna opinia już.

 

Ogólnie całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Diego - strona wymaga w miarę nowej przeglądarki (nie starszej niż kilka lat) bo wymaga SVG. Decyzja projektowa. Jest responsywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym trochę poszerzył strefę zajmowaną przez kontent (marginesy na laptoku 15'' zajmują pół ekranu). Odsunąłbym też bardziej w prawo boczny panel, bo się zlewa z główną częścią (zwłaszcza tagi na stronie głównej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lemans88, z przezroczystością robi się ~pomarańczowo żółty a wymagania strony były takie, żeby była ograniczona ilość kolorów: najlepiej - tło + biały + czarny.

 

Untitled_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w takim razie proponuję użyć szarej lub czarnej obwódki. Być tylko ja tak mam, ale wygląda jakby to ktoś na siłę wstawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×