Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
peres.pro

Profesjonalne wideo recenzje hostingów

Polecane posty

Witam serdecznie,
oferuję profesjonalnie wykonane wideo recenzje hostingów które następnie zostaną wrzucone na mój kanał.

Jak to wygląda?

 

W dużym skrócie - dostaje na 10 dni dostęp do dedyka i/lub vpsa i testuje różne aspekty badanego hostingu które obrazuje na wideo recenzji takie jak:

 

- Jakość oraz szybkość odpisywania supportu

- Benchmarki konfiguracji

- Co konkretnie reprezentuje sobą hosting i co oferuje, jakie ma mocne strony

- Ocena funkcjonalności strony jak i paneli

- Opinia hostingu na WHT

- Moja własna ocena hostingu

- Uptime, na przestrzeni 10 dni
- Kilka innych rzeczy o których nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć

 

Jakie są plusy mojej oferty?

 

- Wideo recenzje to dla mnie nie pierwszyzna, jestem na youtube jako twórca od roku 2010 i potrafię zrobić tak, aby recenzja była przejrzysta i czytelna

- Wideo recenzja zostaje dodana na mój kanał który ma kilka tysięcy wyświetleń dziennie (statystyki:http://socialblade.com/youtube/user/lanceq1337)

- Gwarantuję 700 wyświetleń wideo recenzji w ciągu pierwszego miesiąca, w przeciwnym razie zwrot kosztów

- Przedstawianie wideo recenzji przyszłym klientom aby byli pewni co do hostingu

- Przyjemny głos lektorski :D

- Nowi klienci, youtube to potężna maszynka pod marketing i promocje

- Każdy mój filmik po dłuższym czasie zdobywa od 2 tysięcy do 40 tysięcy wyświetleń

- Gwarancja że wideo recenzja zostaje na stałe na moim kanale

 

Koszt:

 

- 60 zł od wideo recenzji

Na rozruch zniżka, pierwszy hosting otrzymuje zniżkę w wysokości 20 zł, czyli dla pierwszego hostingu który będzie chętny koszt to 40 zł.

 

 

Kontakt:

 

Poprzez prywatną wiadomość na forum lub mail: admin@lanceq.pl

 

 

Serdecznie zapraszam.

Edytowano przez lanceq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to jak zapłacisz a w filmiku będzie dużo negatywów więc sensu tutaj nawet nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie klienta mogę wyłączyć komentarze i opinie dla danej wideo recenzji, chociaż nie wiem komu by się chciało minusować filmik o hostingu :)

Chyba że chodzi Ci o moją opinie, jestem raczej mało konfliktową osobą i moje noty są z reguły wysokie, nie wiem co musiałby zrobić hosting żeby dostać słabe :P

Edytowano przez lanceq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Jakość oraz szybkość odpisywania supportu"

Moim zdanie to nie powinno znaleźć się w "ofercie?". Jak dostaniesz dostęp do dedyka / vps'a to wiadomo, że będziesz jak wyróżniona osoba bo przecież nagrywasz promocję firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to chyba nie ten dział, co?

Poza tym 1900 subskrybentów kanału o gier, a recenzje usług profesjonalnych? Serio? Jak ma się jedna grupa docelowa do drugiej?

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie klienta mogę wyłączyć komentarze i opinie dla danej wideo recenzji, chociaż nie wiem komu by się chciało minusować filmik o hostingu :)

 

Profesjonalne obiektywne podejście :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to chyba nie ten dział, co?

 

Poza tym 1900 subskrybentów kanału o gier, a recenzje usług profesjonalnych? Serio? Jak ma się jedna grupa docelowa do drugiej?

 

Tylko pierwsze wyświetlenia będą czerpane z moich subskrypcji, potem wyświetlenia będą stale przybywały na autopilocie a oglądać będą zainteresowani w tej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

potem wyświetlenia będą stale przybywały na autopilocie

 

Czyli nawet właściciel hostingu nawet kantowany odnośnie popularności filmu promującego jego usługi. I to jest uczciwe według ciebie?

 

Powodzenia w szukaniu naiwnych...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Hosting Ci płaci za nagranie wideorecenzji tak? Czyli wiemy jakie opinie się znajdą w takim wideo (Firma zapłaci - firma wymaga pokazania w dobrym świetle). Przecież wiadomo, że nie nagrasz wideo z samymi minusami (jeżeli faktycznie ktoś oferuje bardzo słabe usługi).

 

Widzę, że filmiki prezentują bardzo niski poziom wypowiedzi - większość subów to tzw. "gimbusy" (nikt normalny nie zasubskrybuje takiego kanału). Więc nie oczekuj, że jakaś firma się zgłosi i zapłaci za wideorecenzję - przypominają mi się płatne recenzje/materiały wideo na portalach o grach/komputerowych (chyba wiadomo jakie oceny są wystawiane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×