Skocz do zawartości
jensej

Laptop z USA

Polecane posty

Czy opłaca się sprowadzać laptopa z USA (w sensie czy wyjdzie mi taniej, niż kupowanie w Polsce).

Co z gwarancją? Mam kogoś kto mi go przywiezie, także (brak kosztów przesyłki).

Potrzebuję czegoś nowszego od Asusa i3 M370 2.40GHz /4GB ram /Radeon hd 5470 512MB/

Cena 3tyś +. Laptop przeznaczony do programowania, najlepiej podświetlana klawiatura. Dla relaksu jakieś średniej jakości gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A) Dzwonisz do serwisu i pytasz o gwarancje w PL na sprzet z USA.

 

B) co do ceny - wybierasz model, patrzysz na cene w USA i pozniej w PL. Wtedy wszystko powinno byc jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka laptopów z USA i co do gwarancji to w sumie nie wiem. JA wysyłam laptopa do USA a osoba tam już się tym zajmuje.

Taniej jest i to wiele czasami jak trafisz na promocję to i za 100 dolarów kupisz dobry sprzęt.

Jedyne na co trzeba uważać to na cło od elektroniki potrafią sobie naliczyć jak zgarną twoją paczkę jednak nie udało im się moich paczek na tym przyłapać więc nie wiem jakie to koszta :)

Ogólnie często mi z USA przychodzą paczki z różną elektroniką i powiem ci że nawet sama jakość wykonania jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec WHT, usunięcie danych )-;

Edytowano przez vlop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu interesowalem sie w miare wysokim modelem zegarka wskazowkowego.Roznica miedzy PL a USA byla okolo 40% na korzysc tego drugiego. Cla nie liczylem 9osoba prywatna wysyla), ale koszty wysylki juz uwzglednilem.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

bestbuy.com

 

Apple® - iPad® mini Wi-Fi - 16GB - White & Silver który wiemy ile kosztuje w Polsce tam tylko 300 dolarów to jest dużo mniej, teraz powiedzcie gdzie jest jakiś haczyk (cło, opodatkowanie itp).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×