Skocz do zawartości
Igorek

T-mobile usługi bankowe - pieniądze zniknęły

Polecane posty

Wykonałem po 22 przed wczoraj dwa przelewy, potrzebne było mi potwierdzenie, okazuje się, że potwierdzenia nie ma. Dzwonię na infolinie dostaję informacje, że mają jakieś prace i za godzinę będzie wszystko działać. Po 10 godzinach nie mogąc dodzwonić się na infolinie skorzystałem z wirtualnego działu, tutaj taka sama śpiewka i za godzinę będzie wszystko w porządku. Po 18 godzinach delikatnie mówiąc zadzwoniłem podku..... do banku gdzie ktoś przyjął zgłoszenie, ale na prośbę, bym dostał telefon jak sprawa się rozwinie to już nie, bo to globalna awaria. Jak poinformowałem, że zawiadomię prasę o takiej sytuacji nagle ton rozmowy się zmienił, i nie było problemu by ktoś do mnie zadzwonił w przypadku rozwiązania sytuacji. Ale teraz minęło już 35 godzin, a pieniędzy na moim koncie nie ma ani potwierdzenia, pieniądze same wyparowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zdania żeby usługi bankowe powieżać bankom, a nie operatorom telekomunikacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie denerwuj się.

 

Po drugie - na spokojnie napisz (i wyślij) pismo reklamacyjne.

 

Po trzecie - jeśli w ciągu 2 tygodni nie dostaniesz odpowiedzi to napisz kolejne pismo - wniosek o udostępnienie nagrań / zapisów rozmów z wirtualnego oddziału ze względu na przygotowania do postępowania arbitrażowego.

 

Po czwarte - jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu 30 dni od doręczenia pisma z kroku 2) albo ta odpowiedź będzie mało satysfakcjonująca, to złóż wniosek o arbitraż: http://www.zaradni.pl/biznes-i-finanse/jak-zlozyc-skarge-do-bankowego-arbitrazu-konsumenckiego/1,3615

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Ja tam jestem zdania żeby usługi bankowe powieżać bankom, a nie operatorom telekomunikacyjnym.

 

Nie bądź taki cwany, bo niektórzy zakładali konto w Alior Sync, a nie w T-mobile.

Ja osobiście wycofałem większość środków i zostawiłem tylko walutę tam...

 

Swoją drogą niedługo taki sam los czeka Mbank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś pomysły gdzie teraz warto założyć konto? Alior Sync skusił mnie wpłatomatami, paypalem (jeszcze wtedy był darmowy), darmowym prowadzeniem i kartą. Mam telefon w T-Mobile i gdyby nie gorszy zasięg innych sieci bym od nich uciekł. Konta bankowego u nich na pewno nie chcę mieć (nie chcę mieć z nimi związku zwłaszcza przy pieniądzach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Mbanku wlasnie od 6 lat i nie narzekam. Nigdy nie mialam zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto w mbanku mam 10 lat i równiez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Mbank wchodzi w fuzje z Orange, nie wiadomo tylko jeszcze z kim wejdzie w deal Play ;)

 

Ten Paypal już chyba nie istnieje w T-mobile, aczkolwiek nie wiem bo nie używałem.

 

T-mobile jako operator komórkowy bardzo dobry, jednak powiązanie telekomu z bankiem, mi się nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego linku co wrzuciłeś patrys wynika że jednak mbank nie wchodzi w fuzję taką jak Sync z Tmobile tylko stworzą nową oddzielną platformę bankową bazującą na systemie mbanku. Jak to się wszystko skończy okaże się za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@robson345: tak, ale patrząc na Plus Bank czy ostatnie działania T-mobile z Aliorem ...

"Orange Polska oraz mBank zawarły szereg umów dotyczących współpracy w przedmiocie usług finansowych (...)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ... hahah.. hahah uśmiałem się jak koń do pustego wiadra.

Przelew dochodzi z innego banko do banku docelowego od 1- 3 dni roboczych.

Też bym olał sprawę jak by koleś na dzień dobry zagroził mi.... A daje głowę sobie obciąć że koleś wyolbrzymił całą sytuację i jest ona już załatwiana albo w jej trakcie. ,( bo gdy zakładałem konto to także czekałem do 3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

3 dni? To chyba do chin przez 8 innych banków.

 

Max 3 sesje czekasz zależnie w jakim banku o której jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłając SEPA jednego dnia bez znaczenia o której godzinie mam go następnego dnia o 12 w Polsce zaksięgowanego na koncie.

 

3 dni to chyba listonosz nosi ten przelew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×