Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hazan1

Nie być ignorantem.

Polecane posty

Witam

Chciałem wam zasugerować jedną ważna sprawę.

Jeśli ktoś ma na tyle poziomu i intelektu aby napisać taki post

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php?t=474

 

To nie obrzuca sie go błotem - nie mówiąc juz ze ktoś z prowadzących to forum pokazał poziom za który u mnie wyleciał by z forum w mgnieniu oka.

 

Dodatkowo człowiek mówi cos o "polskości" bo dziękuję się komuś innemu za wysiłek - nie wiem czy to tutaj normalne ale w "normalnym" świecie podziękowanie jest traktowane jako wyraz szacunku i godnego zachowani.

 

Tak wiec kończąc moją moralną przypowieść proponuje sprawdzić czy przypadkiem osoby robiące u was za "szefa" ludzie nie powinni bardzie podszkolić się z „kultury i dobrych obyczajów”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum wh ja Ci wywalilem temat, a wlasciwie 2 tematy. Zaloz sobie forum "dziekuje Ci..." i niech tam sobie dziekuja wszyscy, wszystkim - wlasciciele psom, zony tesciowym, narod premierowi.

 

To sa fora tematyczne, a nie typu "gdzie moge kupic kosc dla Fafika, bo ma jutro urodziny".

(...)u mnie wyleciał by z forum w mgnieniu oka.
Nie jestesmy u Ciebie.
Dodatkowo człowiek mówi cos o "polskości" bo dziękuję się komuś innemu za wysiłek - nie wiem czy to tutaj normalne ale w "normalnym" świecie podziękowanie jest traktowane jako wyraz szacunku i godnego zachowani.
To naprawde fajnie i milo, ze dziekujesz komus, kto Ci pomogl, ale rob to w miejscach do tego przeznaczonych.
Tak wiec kończąc moją moralną przypowieść proponuje sprawdzić czy przypadkiem osoby robiące u was za "szefa" ludzie nie powinni bardzie podszkolić się z „kultury i dobrych obyczajów”
Moze powinny... Jesli kiedys tak stwierdze, to tu po prostu wiecej nie przyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum wh ja Ci wywalilem temat, a wlasciwie 2 tematy.

Uważaj bo Ece ma wieeeelllkkkiieee łapy :)

 

Podziękowania najlepiej na PW wysyłać takie moje zdanie od tego chyba PW jest :]

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O... Jak słodko, że zostałem obrzucony błotem. Czekałem na to od dawna.

Wiedz, że w tej rozgrywce nie masz z systemem (czyt. ze mną) szans.

Przytocze taki 'dowcip' dot. Towarzysza, ba Woda Stalina.

 

Jest kręcony film o dobroci Stalina.

Pierwsza scena - podbiega do niego dziecko i mówi:

- Wujku, Wujku - daj mi cukierka. A Stalin na to:

- Paszoł-won!

I kamera zjeżdża na planszę:

A mógł zabić...

 

Żeby było jasne. Nie będę tutaj nikogo zabijał. Nawet na początku nie będę banował.

Ale jak ktoś mnie bardzo zdenerwuje to usunę topic i po sprawie. Tak - życie jest bardzo brutalne.

 

A co do polskości. Musze przytoczyć trochę polityki... Czemu pan Wasserman chciałby zamknąć w więzieniu pana Kulczyka? Przecież nic mu nie może zarzucić (nie ma wyroku sądu, NAWET NIE MA ŻADNEGO DOWODU OSKARŻENIA).

Wydaje mi się, że z zawiści. Kulczykowi się udało. Czemu - bo nie miał sentymentów w biznesie. Miał tylko rozum i pomysł na osiągnięcie sukcesu (pomijam zasobność portfela...).

No i to właśnie nie jest w biznesie pozytywem. Skuteczność a nie przyjazność dla otoczenia. Oczywiście - IDEAŁ TO POŁĄCZENIE. Ale na świecie nie ma ideałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwaj i banuj co chcesz - mi to generalnie wisi - prezentujesz taki poziom i styl ktory mi nie odpowiada i nie mam zamiru tu zagladac tak wiec skasuj mi konto od zaraz.

 

Mam nadziej ze ani jeden z moim userow nie trafi na to forum bo niestety ale rozczaruje sie tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob (niestety) zapomina o tym, ze kazde forum jest czyjas prywatna inicjatywa i 'wlasciciel' takowego moze sobie ustalac takie reguly, jakie mu sie zywnie podobaja. Jesli te zasady Ci nie odpowiadaja - nie wchodz wiecej na to forum. Chyba wchodzac do kogos do domu nie masz 'od drzwi' pretensji, ze 'tutaj trzeba sciagac buty, a u mnie w domu nie'?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Dobra, tatus wrocil i zrobi porzadek.

kaan -> oficjalne przeprosiny z mojej strony. Nie tak powinno to byc zalatwione (zwykle przeniesienie do Piaskownicy by wystarczylo)

hazan1 -> dzieki za uwazne przegladanie forum, za tm! tlumaczyc sie nie bede.

tm! -> odmelduj sie!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, tatus wrocil i zrobi porzadek.

kaan -> oficjalne przeprosiny z mojej strony. Nie tak powinno to byc zalatwione (zwykle przeniesienie do Piaskownicy by wystarczylo)

hazan1 -> dzieki za uwazne przegladanie forum, za tm! tlumaczyc sie nie bede.

tm! -> odmelduj sie!

 

Pozdrawiam

 

Nie ma sprawy - wiedziałem że to forum musiał zrobić ktos kto nieco inaczej podchodzi do sprawy niz "szeryf".

 

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fobi!

W sumie to sie nawet nie zdziwiłem,choc ani tu ani na wh nie złamałem regulaminu zamieszczając opinie o kilku dobrych firmach hostingowych taką samą jak wiele na Twoim forum jak i na wh.Troszke zdziwiło mnie usunięcie mojej odpow. na usuniety post ,ale coz....

Forma mojego postu była taka gdyż firmy ww traktowały mnie powaznie

co objawiło sie i samą ofertą jak i uzywaniem słow"Dziękujemy.Przepraszamy.Z wyrazami szacunku itp"Być może a raczej na pewno dla wielu Twoich userów jest to niezrozumiałe.Rozumiem.

Rozumiem równiez że biznes jest biznes bo sam go prowadze od 25lat a negocjowane oferty dotyczyły usług hostingowych za ponad 3000zł rocznie.

Nie moją sprawą jest jaki poziom reprezentuje Twoje forum.Jesli chcesz aby było ono o szkolnych hostingach opiniowanych przez rówieśników ,tak bedzie.Jesli chcesz aby tak nie było musisz coś zmienic.Narazie żałuje tylko że podpisalem sie imieniem i nazwiskiem bo Twoi userzy po prostu obrzucili mnie gów..m.Ale jak zapewne Wiesz jak sie w gó..o wdepnie to nie ma szans aby sie nie pobrudzić(oczywiscie nie dot. to ani Twojego forum ani nikogo z jego uczestników).Za przeprosiny dziekuje ,za usuniecie innych postów w "piaskownicy" równiez.

Pozdrawiam Cie Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

kaan -> niestety nie mialem przyjemnosci przeczytania odpowiedzi, na twoj post z Podziekowaniami, moze znajde cos w backup-ie.

Co do podpisania sie imieniem i nazwiskiem to swiadczy tylko o dobrych zamiarach, a nie probie spamowania forum.

 

 

 

Pozdrawiam

Bartek Gadzimski

 

P.S. Pewnie bede caly ten temat usuwal, wiadomo ze nawet go*** mozna zmyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam w jak pięknym śnieżnym dniu.

@kaan - niestety złamałeś regulamin. Bo podziękowania i inne bzdety umieszczać można w piaskownicy. Ty umieściłeś to na głównym forum obok porównania firm hostingowych itp.

@hazan1 - cudem uniknąłeś egzekucji :] /rotfl/

@Fobi - możecie mnie powiesić.

@toszcze, Ece - przyjdźcie na moją egzekucję. Chyba jesteście jedyni, którzy rozumieją przesłanie tego forum.

 

Aha i jeszcze tytułem puenty.

Forum WHT w moich oczach to (komercyjna) strona, na której rozmawiamy o hostingu.

F.wh to strona ogólnie poświęcona webdesignowi.

I ani jedno, ani drugie miejsce nie zakłada składania podziękowań.

Ale skoro główny admin (Fobi) mówi, że można to chyba trzeba zmienić status tego forum.

WHT = hosting, podziękowania i śmieci - moje kochane dzieci...

 

A, lece do piaskownicy podziękować mojej mamusi i tatusiowi za to, że się urodziłem. Życie jest piękne! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, lece do piaskownicy podziękować mojej mamusi i tatusiowi za to, że się urodziłem. Życie jest piękne! :]

 

Widać ze ten twój popis niestety nie był chwilą słabości ty po prostu taki jesteś - co do twoich planów donośnie piaskownicy to patrząc na twój poziom jest to miejsce jak najbardziej dla ciebie

 

Współczuje głównemu adminowi tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzuce to na zmiane pogody i zwiazane z nia problemy emocjonalne

:-) Ja tez.A wiec niech bedzie że sprawy nie było.

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tm!, to nie ma sensu wywalac tutaj jakichs Kulczykow,czy Wassermanow, tym bardziej ze przedstawiles tutaj glownie swoja opinie, a zaraz kazdy moze przedstawic swoja i do niczego nie dojdziemy. W tym wszystkim chodzi chyba bardziej o pewna czesc Twojej wypowiedzi, a nie o polskosc, czy sam temat zamieszczony przez kaan.

 

A temat bym zamknal, bo do niczego nie dojdziemy. Admini zalatwia miedzy soba co trzeba i na tym sie sprawa skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podkresle - kaan zlamales regulamin, a ja tylko, moze za ostro, zrobilem co do mnie nalezy...

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×