Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam poszukuje jakiegoś budżetowego vps z windowsem byle odpalić metina i nie zrywało łącza ;d a mianowicie pulpit zdalny+ metin2 i bot nic więcej i coś taniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetMar odsyłasz na GHT? "frajerstwo"...:(

A przypadkiem, żeby odpalić grę a nie serwer to nie potrzebuje akceleracji 3D (czyli dedyk z grafiką)?

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Serwer musi mieć akcelerator 3D, no ale dobra, niech sie MK-Host.PL łudzi, że uda mu sie odpalić Bota na tym VPS (słabe osiągi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetMar odsyłasz na GHT? "frajerstwo"... :(

 

No popatrz jaki "ch" ze mnie, odsyłać ludzi do forum które specjalizuje się w grach...

 

A tak w ogóle z ciekawości (wybaczcie, za głupie pytanie, ale nie gram w gry, w ostatnią grałem z 5 lat temu COD 4 MW) czy sensem gry nie jest granie w nią :D ?? po co stawiać boty które robią to za Ciebie ? nie odbiera to całej zabawy z gry ?? w dodatku jeszcze wydawać realne pieniądze na serwer z którego praktycznie nic mieć nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

No popatrz jaki "ch" ze mnie, odsyłać ludzi do forum które specjalizuje się w grach...

Jeśli poczułeś się urażony przeze mnie, to przepraszam :P Niestety jak przekierowałem kogoś na GHT 10 minut wcześniej to taki komentarz się pojawił... A lubię się z takich rzeczy naśmiewać:P

 

czy sensem gry nie jest granie w nią :D ?? po co stawiać boty które robią to za Ciebie ? nie odbiera to całej zabawy z gry ?? w dodatku jeszcze wydawać realne pieniądze na serwer z którego praktycznie nic mieć nie będziesz

Jaka gra?
To jest przecież Business pisane przez duże B - zarobi miliony na sprzedaży wydropionych przedmiotów na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poczułeś się urażony przeze mnie, to przepraszam :P Niestety jak przekierowałem kogoś na GHT 10 minut wcześniej to taki komentarz się pojawił... A lubię się z takich rzeczy naśmiewać :P

 

 

Nieee no co ty :D gdzie tam urażony, widziałem właśnie ten Twój post więc od razu skojarzyłem fakty :)

 

 

Jaka gra?

To jest przecież Business pisane przez duże B - zarobi miliony na sprzedaży wydropionych przedmiotów na allegro.

 

 

 

hahaha coś ala taki startup ? zawodowe dropienie przedmiotów w gierkach, niedługo jeszcze działalności gospodarcze będą musieli otwierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lanceq - pisał że musi tam odpalić grę i bota - więc obstawiam że musi mieć akcelerację żeby tego klienta odpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×