Skocz do zawartości
Gość thetox

Co z tym zrobić?

Polecane posty

Nie kazdy moze/musi sobie poradzic z instalacja sprzetu.

Jak ktos nie umie, od tego sa serwisy.

Ludzie chcac zaoszczedzic pare zl maja wlasnie takie problemy.

 

Ale widac tez, ze sprzedajacy dalej nie wyciagnal zadnych wnioskow po pierwszej sprzedazy. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wniosków no ale co mam zrobić ze sprzętem który jest sprawny a mi nie potrzebny, to już nie moja wina ze ktoś

nie potrafi sobie poradzić z instalacją, wszystko w życiu wymaga trochę wiedzy. Ja np za bardziej zaawansowane

sprawy z naprawą samochodu się nie zabieram, tylko oddaje do profesjonalnego warsztatu.

I tak jest ze wszystkim innym, jak by kupił kartę nową ze sklepu mógłby mieć taki sam problem, a sklep za darmo

raczej nie zainstaluje mu karty.A ja próbowałem mu pomoc za darmo mówiąc ze może ma syf w systemie i niech odinstaluję sterowniki programem Driver Sweeper, a przecież nie

musiałem tego robić bo to nie mój problem ze ktoś czegoś nie potrafi.

Poza tym takim tokiem rozumowania to wychodzi ze jak coś kupie to już nie będę mógł

sprzedać, bo ktoś czegoś nie potrafi mam samochód, będę jeździł nim aż zgnije i się

rozpadnie bo nie mogę go sprzedać bo muszę z góry założyć ze nowy nabywca posiada

prawo jazdy ale nie potrafi jeździć.

 

Prośba o zamknięcie tematu.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na allegro nie ma opcji "Sprzedający nie akceptuje zwrotów" ? To by rozwiązało wiele problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×