Skocz do zawartości
L4.net.pl

Jak przyspieszyć stronę opartą o WordPress

Polecane posty

Prezentujemy praktyczny poradnik ukazujący w jaki sposób "podkręcić" stronę internetową opartą o system WordPress. Do tego celu zostanie wykorzystany pakiet wtyczek: WP-Optimize, W3 Total Cache, Smush.it oraz zintegrowany Content Delivery Network MaxCDN. Temat szybkości stron internetowych jest bardzo na czasie. W związku z tym mamy nadzieję, że ten poradnik będzie dla was pomocny - http://l4.net.pl/jak-przyspieszyc-strone/

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - wartosciowy poradnik

 

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

 

Wpis jak kazdy inny. Jest o tym sporo w sieci.

 

Cieszymy się również, że na Twojej stronie znajdują się tylko i wyłącznie wpisy inne niż wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

 

 

Cieszymy się również, że na Twojej stronie znajdują się tylko i wyłącznie wpisy inne niż wszystkie.

Ciekawa sprawa, ze Wy mogiliście pomóc, tylko że... tylko Ty prowadzisz tego bloga i poza toba nikt inny tego nie robi...

 

Yhy. Ale ja wypowiadam sie nt twojej strony nie mojej. I jakie znowu "cieszymy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój blog jest jak na razie bardzo mały ale mam nadzieję, że kiedyś się rozrośnie w miarę powiększania funkcjonalności. Wtedy może się to przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój blog jest jak na razie bardzo mały ale mam nadzieję, że kiedyś się rozrośnie w miarę powiększania funkcjonalności. Wtedy może się to przydać :)

 

Przyspieszenie bloga przyda się na każdym etapie jego prowadzenia, a nie tylko w momencie gdy będzie już "duży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×