Skocz do zawartości
Muczkowski

Podpięcie domeny pod serwer VPS OVH

Polecane posty

 

 

A ja już rozgryzłem o co chodzi. Mnie domena flashbackfestiwal.pl przekierowuje na inny adres niż Was. Mnie przekierowuje zgodnie z przekierowaniem w ramce. Was na IP. Dlatego nie mogę skonfigurować tego wordpressa ponieważ nie mam do niego dostępu z poziomu przeglądarki. Wszystko jasne. I doszedłem do wniosku, że może to być też zależne od dostawcy internetu. Niektórym moim znajomym wyświetla się adres z ramki, niektórych przekierowuje zgodnie z IP.

jedną osobę przekieruje od razu dobrze inna musi poczekać na odświeżenie dns (odświeżenie na komputerze i na wybranym serwerze dns)
Jedną metodą jest wywołanie u siebie w cmd:
ipconfig /flushdns

aby wyczyścić dane u siebie na kompie. Jeśli nie pomoże to musisz czekać lub dopisać sobie wyjątek w hosts

Misiek - DNS'y TP nie są złe - u mnie jest tak jak być powinno:P a do tego przy DNS TP teraz youtube lepiej chodzi niż kiedyś (jakiś cache wprowadzili czy coś), bo jeszcze kilka miesięcy temu to wieczorami filmik w 360p było ciężko obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz jak ich Orange wciągnęło to ktoś w końcu otworzył cfg DNSów i zmienił domyślny czas cache na jakąś ludzką wartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie miałem problemów - nawet darmowe .tk kiedyś jak przekierowałem to od razu przekierowanie działało (nawet chwili nie czekałem):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×