Skocz do zawartości
Ninjadance

Hosting - Zagraniczny, Sprawny I Pewny, Anonimowy?

Polecane posty

Witam,

Przeszukałem całe forum, aż w końcu postanowiłem się zarejestrować i zadać pytanie osobom które siedzą w tym już kilka dobrych lat.

Poszukuję hostingu pod WordPress, bardziej skupiłbym się na jakości działania. Zależy mi na tym aby nie było wielu przerw w dostępie ( aktualnie strona jest przechowywana na mintshost.pl - jednak nie spełnia on moich oczekiwań, działa niby płynnie lecz co jakiś czas ( w miarę często) po prostu nie mogę połączyć się z bazą danych ( w różnych godzinach ) - czyli po prostu nie wyrabia.

Zależy mi bardziej na zagranicznym, hostingu, cena w miarę rozsądna - nie gra za bardzo roli bo na jakości nie można oszczędzać.

Ma być on w miare sprawny i pewny, czyli sprawdzony i miło by było gdyby można było na nim umieszczać linki do plików.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer generuje około 50 GB transferu, a ile jestem w stanie wydać, jeśli spełni wszystkie moje warunki to myślę że jakoś około 200 zł ? Chyba że to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o użycie CPU i pamięci przede wszystkim, jeśli twój skrypt nie generuje jakiegoś szalonego obciążenia podana kwota powinna być ok na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn. tutaj chodzi o bloga na wordpressie, a coś konkretnego możecie mi polecić? jakieś linki do firm albo informacje, chociaż nazwy firm które umożliwiają taki hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chciałeś oferty firm, na Tapatalk tego nie widać, mam nadzieje, ze nie narusze żadnego regulaminu. Sprawdź naszą ofertę oferujemy serwery w Polsce i UK, nasza firma jest firmą z Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość możesz sobie zapewnić w krajach Chińska Republika Ludowa ale 200 zł to stanowczo za mało.

Co do przerw w dostępie hmm? raczej ich nie będzie ale za to czas dostępu będzie bardzo duży. Co do hostingu w UE anonimowości nie uświadczysz ponieważ żyjemy w takim ustroju a nie innym. Jedynie co pozostaje to USA ich ustawa mówi ze nie mają prawa przeglądać zawartości serwera ale jak to w praktyce wygląda tego nikt nam nie powie. Ogólnie mówiąc w internecie anonimowości nie uświadczysz.

Jedynie co pozostaje tobie dla tego typu serwisu to hosting u naszego dobrego sąsiada Władimira Władimirowicza Putina.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość jest pojęciem względnym. Nie powiem, że nie trzymamy witryn z serii tych dziwnych co przekłada się na ich zawartość czyli treść. Różni ludzie / grupa społeczna bardziej lub mniej lubi podpowiadać to tu to tam, że przysłowiowy Kowalski ma materiały na stronie i jemu działa a mi nie. Tym sposobem przestajesz być poniekąd anonimowy bo ktoś zaczyna dociekać. Napisz mi na maila co tam masz a i rozwiązanie znajdziemy. Od razu uprzedzam że nie jest to oferta handlowa jedynie pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty. A jak nie to cóż, powodzenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

200pln miesięcznie, tak?

 

http://www.cyberbunker.com/web/web-hosting.php Na stronie mają sold out, ale jak napiszesz do nich maila to na pewno znajdzie się jeszcze miejsce.

Z tego co kojarzę, to bardzo dobry hosting, mają własne DC, a po za tym nie wiem czy wiecie - ich hakerzy zddosowali SpamHaus (najpotężniejszy atak 300 GBit/s) :)

Jeżeli chodzi o zagraniczne pewniaki to tylko jak na razie cyberbunker, ze względu na to, że nikt nie ma tam wstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×