Skocz do zawartości
borczuch

[dedykowane/VPS] Panel + PostgreSQL 9.3

Polecane posty

Witam,

Poszukuje serwera pod web hosting(WWW, Pozta, DNS), z panelem do zarządzania.

Maksymalna cena do 200zł netto/miesięcznie za całość (serwer + panel 100/nielimitowana ilość domen).

Hosting pod strony klientów, raczej nic wymagającego.

Natomiast potrzebuje mieć możliwość zarządzania bazami PostgreSQL w wersji 9.3.
Podoba mi się panel Plesk, ale zarządzanie bazami PostgreSQL jest tylko w wersji PowerPack która jest niestety trudno dostępna. Może ktoś zna dobry hosting z tym panelem w dobrej cenie ?

Albo jakimś innym panelem, ale obsługującym te bazy ?

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie sprawi to tobie problemu odpowiedz mi na parę pytań. Mianowicie szukasz hostingu czy rozwiązania dedykowanego? Jak najbardziej mamy usługę opartą o panel Plesk i z PostgreSQL w wersji 9.3. Wszystkie bazy danych latają na oddzielnych serwerach opartych o dyski SAS 6GB/s. Lecz usługa tego typu jest u nas tylko i wyłącznie pod zastosowania biznesowe. Od razu uprzedzam że nie jest to żadna oferta z mojej strony jedynie zainteresowanie formą jaką użyłeś pisząc post. Z jednej strony Dedyk/VPS a z drugiej dedykowany hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie sprawi to tobie problemu odpowiedz mi na parę pytań. Mianowicie szukasz hostingu czy rozwiązania dedykowanego? Jak najbardziej mamy usługę opartą o panel Plesk i z PostgreSQL w wersji 9.3. Wszystkie bazy danych latają na oddzielnych serwerach opartych o dyski SAS 6GB/s. Lecz usługa tego typu jest u nas tylko i wyłącznie pod zastosowania biznesowe. Od razu uprzedzam że nie jest to żadna oferta z mojej strony jedynie zainteresowanie formą jaką użyłeś pisząc post. Z jednej strony Dedyk/VPS a z drugiej dedykowany hosting.

 

Generalnie jest to raczej sporo małych stron, o małym ruchu(Strony wizytówki, proste blogi itp), dlatego szukam rozwiązania którym mogę sam zarządzać. Dlatego interesuje mnie raczej vps, aczkolwiek w ciekawych cenach czasem pojawiają się dedyki.

Generalnie dziękuje za wielki odzew na PW, z skontaktuje się z wybraną firmą (na razie nie zdradzę kto to).

Wszystkim którzy do mnie napisali bardzo dziękuje za informację i porady.

Temat do zamknięcia.

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×