Skocz do zawartości
Msc32

Gdzie oglądacie LM w necie?

Polecane posty

Jutro gra wielki Real Madryt d Borussia Dortmund. Pojutrze gra jeszcze większy Bayern Monachium z ManU - krótko mówiąć prawdziwa uczta dla wszystkich którzy lubią piłkę kopaną :)

Oglądanie na meczykach to trochę profanacja - kiepska jakośćitd ;/ Czy jest coś innego? Coś podobnego jak można było oglądać transmijsę Olimpiady z Soczi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weeb.tv

+ kilkadziesiąt stronek jest z transmisja,w rożnej jakości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie czegoś na SopCast'cie - tam często można obejrzeć w dobrej jakości (jak już te darmowe wszystkie wymiękają pod naporem oglądających) - tyle że trzeba mieć też dobry upload.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to łapać mam 4 wolne kody (spod nakretek heinekena) (sport.vod.pl/liga-mistrzow).
1. JTRT7PKD A3N77W2P
2. Y743MH23 J4Y3JNMD
3. W44EE2M8 J4R24DWT
4. YEAE2KWM AHNRKHH3

Pozdrówka jak ktoś użyje to dajcie innym niżej znać żeby nie klepali bez sensu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy streaming raczej odpada - bo podczas większych wydarzeń sportowych korzysta z tego zbyt wiele osób i tnie mi się to niemiłosierie :)

Lubię Heinekena więc dziś podjade do sklepu

 

Miguslaw - dzięki za kody - ale dla pewności kupię bro i będę na spokojnie oglądał :)

 

Dobre mecze dziś będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Głównie weeb.tv, ale bardzo często przeróżne zagraniczne serwisy tego typu o ile Google ich nie ocenzuruje. Czasami uda się trafić obraz w bardzo dobrej jakości bez lagów, tutaj ważne też jest to jaki posiada się w danej chwili internet. Lokalizacja serwera (chwała ci FlagFox!) też ma przy tym znaczenie. Komentarz może być w języku niezrozumiałym, może go też wcale nie być. Jak mam słuchać Wolskich, przepraszam Polskich "znaffców" to wolę posłuchać jakiegoś Hiszpańskiego Pepe. Na naszym grajdole coraz ciężej o dobrej jakości transmisje, ostatnio strasznie mocno cenzurują, głównie Google wyniki ale na stronach z transmisjami też często są blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.vod.pl/liga-mistrzow

 

Kup sobie Heinekena i oglądaj ...

 

Oglądałem na tym portalu w środę meczyk :)

Muszę przyznać, że jakość była bardzo dobra. Mam net z Multimediów (do 30mb/s) więc wszystko płynnie chodziło. A sam mecz to prawdziwy dreszczowiec... Szkoda mi trochę ManU... Ale cóż taka jest piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×