Skocz do zawartości
JiVen

Backup serwera ts3

Polecane posty

Siema mam pytanko jak zrobić backupa swojego serwera ts3 ? a dokładniej chodzi mi oto jakie pliki wgrać z powrotem bo mam skopiowany na wszelki wypadek cały folder /home czyli tam gdzie jest ts3, boty itd tylko jak to wgrać? Kopiuje co prawda ten plik ts3server.sqlitedb ale jak restartuje serwer albo stopuje i startuje to nie da sie wejsc na serwer. help xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

zatrzymaj serwer, skopiuj wszystkie pliki, wystartuj serwer. Później robisz to samo tylko że z wklejaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko, że jest jeszcze jeden haczyk bo plik ts3server.sqlitedb pochodzi z serwera 64 bitowego a teraz mam 32 bity, na razie zrobiłem tak
postawiłem serwer, podmieniłem ts3server.sqlitedb w panelu zrobiłem reboot potem odpaliłem serwer ts3 i Failed to connect to server ;/

 

także nie mogę wszystkich plików skopiować nwm czy w ogóle jakieś tak mogę dlatego pytam :)

Edytowano przez JiVen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj 32 bitową wersje serwera zainstalować na nowym sprzęcie, a potem tylko przekopiować to co niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze przekopiujesz z głównego katalogu ts3
- files - W nim znajdują się wszystkie avatary, ikony oraz pliki z kanałów jeśli używasz File Browser
- ts3server.sqlitedb - baza całego TS3 jeśli nie używasz mysql, a SQLite

 

Reszte możesz mieć z nowej instalacji TeamSpeak3 Server, wersja bit nie ma znaczenia. Tylko znaczenie ma jeśli system masz 32 to musisz mieć ts3 32bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×