Skocz do zawartości
barney555

Darmowe-Gry.pl - oceńcie

Polecane posty

Witajcie

 

Chciałbym abyście ocenili moją stronę o darmowych grach http://darmowe-gry.pl/

Strona nie posiada jeszcze dużo treści, ale codzienne są dodawane nowe.

 

Czy strona podoba się wam pod względem graficznym?

Jak Waszym zdaniem wypada optymalizacja pod SEO?

 

Czy opisy kategoriowe http://darmowe-gry.pl/gry/mmorpg/ to dobry pomysł?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty, czytelny projekt, jasny podział na kategorie, przyjemna dla oka grafika - teraz tylko zdobyć użytkowników i będzie dobrze ;) Pod kątem SEO nie oceniam, bo nie znam się na tym za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę "szarpie" logo nie wiem czy to tylko na telefonie czy na laptopie też tak jest. Zrób w lepszej rozdzielczości może.

Poza tym link "symulatory" na Safari spada z menu głównego.

 

Strona graficznie poprawna i całkiem przyjemna w odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona lekka, szybko się ładuje, jedyne co to skróć opisy np. na stronie głównej "Serdecznie zachęcamy wszystkich Was do zapoznania się z naszą witryną, gdzie znajdziecie tylko i wyłącznie darmowe gry. Każdy z nas posiada po kilka godzin dziennie wolnego czasu[...]"

Jak dla mnie za długi, nikt chyba nie przeczyta do końca, jeśli w ogóle zacznie czytać. Chyba zrobiłeś to aby polepszyć widoczność w wyszukiwarkach, ale pamiętaj też aby strona była przyjazna dla użytkowników a nie dla robotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona lekka, szybko się ładuje, jedyne co to skróć opisy np. na stronie głównej "Serdecznie zachęcamy wszystkich Was do zapoznania się z naszą witryną, gdzie znajdziecie tylko i wyłącznie darmowe gry. Każdy z nas posiada po kilka godzin dziennie wolnego czasu[...]"

Jak dla mnie za długi, nikt chyba nie przeczyta do końca, jeśli w ogóle zacznie czytać. Chyba zrobiłeś to aby polepszyć widoczność w wyszukiwarkach, ale pamiętaj też aby strona była przyjazna dla użytkowników a nie dla robotów.

Dzięki za poradę, tekst ma służyć do lepszej widoczności w wyszukiwarkach więc go nie usuwałem tylko przeniosłem go na dolną część serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak lekko wizualnie, że aż się prosi o responsywnosc :)

 

Poza rwd:

- to rozwala ci sie menu

- hover gwiazdek chyba cos nie trybi, chyba, że ma być formie markera

- opis kategorii powinnien byc u góry lub z boku w sidebarze a nie na samym dole

- za male odstepy miedzy wypisami a za duze przyciski i w efekcie najezdza to na siebie i po srodku listy mozna sie machnac = klika sie przycisk nie tego wpisu co sie chcialo

- czasami dlugo sie wczytuje podstrona

 

Powodzenia w dalszym rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma kompromisu:

serwis o grach darmowych

albo ogólny serwis o grach z demówkami

jak dla mnie strona spalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co nie zmienia faktu że nie trzeba ograniczać się tylko do darmowych gier ;)

taa, to tak jakby pod domena webhostingtalk postawic forum tanca z gwiazdami

zamiast domeny darmowe-gry.pl trzeba bylo cos bardziej uniwersalnego wybrac, albo sie porządnie zastanowić co do nazwy i zawartosci

 

a teraz albo domena do zmiany albo blizniaczy serwis ale z demkami i ma to rece i nogi, inaczej mozna dojsc do wniosku ze nie bardzo wiesz co chcesz robic

Edytowano przez DMatii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trochę Cię poniosło z tym forum...

 

 

edit:

 

Cholera to dobreprogramy.pl też są spalone!

http://www.dobreprogramy.pl/Gry,Programy,Windows,20.htmljak oni mogli dać pod domeną dobreprogramy jakieś gry.

A co gorsza... http://www.dobreprogramy.pl/Lab.htmlsprzęt.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze dobreprogramy to juz wyrobiona dlugoletnia marka, silna domena, adres zapadl na dobre w pamieci odwiedzajacym, po prostu czasy sie zmienily, wiec musieli poszerzyć tematykę aby ruch nie spadł, mogliby zmienic domene czy nazwe na cos innego ale zbytnio w tym przypadku nie ma sensu no i byloby to klopotliwe i kosztowne. programy nadal sa numerem 1, sprzet? mozna powiedziec ze masz tam recenzje sprzetu na ktorym mozesz uruchomic x programy a gry? biorac pod uwage czym sa gry to i one nie stanowia duzej odskoczni tematycznej ;-))))

 

a tutaj mowa o swiezutkim serwisie, ktory ledwo wystartowal i juz jakby przeczy pierwotnemu pomyslowi, nie mowie ze to zle, niech sie rozwija moze byc nawet o platnych grach, jak nazwa/domena nie przeszkadza to dlaczego nie ;-P

 

zreszta domena zostala wystawiona na sprzedaz - https://sedo.com/search/details.php4?language=us&domain=darmowe-gry.pl&partnerid=55490&origin=partner

Edytowano przez DMatii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No ale ograniczanie się do pełnych darmowych gier to jest strzał w stopę bo nie wrzucisz dużo tytułów a strona z 5 grami jest jak pusty sklep - nie kupisz. Dla mnie darmowe gry to też demka, triale i pełne wersje gry.

 

W dzisiejszych czasach jedną tematyką nie zdobędziesz dużej rzeszy ludzi odwiedzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pelne free wersje np udostepniane na steam czy wspomnianym dobreprogramy, gdy online, gry na facebooku, gry na chrome web store, starsze tytuly po metamorfozie i udostepnione free, gry konsolowe upubliczniane w necie np ta kolekcja na archive.org, gry free-to-play, inne spolecznosciowe serwisy z grami, do tego newsy o promocjach itp.

 

w samym google web store gier od groma i troche, nie wiem czy do przyszlych wakacji by zdazyl to wszystko dodac a w miedzy czasie jeszcze by doszly kolejne pozycje do opisania, w efekcie serwis otrzymuje sporo baze i dalej juz luzniej

 

nie wiem czy starczylo by czasu w najblizszych miesiacach na dodanie demek ;)

 

dobre konczymy ta dyskusje bo temat o czym innym ;-))))

Edytowano przez DMatii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×