Skocz do zawartości
Gość ASKar

Formularz kontaktowy - HTML

Polecane posty

Gość ASKar

Witajcie, dziś walczę z formularzem kontaktowym i udało się mi go stworzyć, lecz nie wiem dlaczego nie chce się mi on wysłać, już tyle kombinowałem że sam już nie wiem co tutaj może być źle, proszę was o wsparcie ;)

wklej.to/h7kI4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś udostępniał formularz kontaktowy, ładnie napisany, z CAPCHA i sprawdzaniem czy mail jest poprawnie wpisany itp itd..
Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Użyłem From`a, ale nadal nie śmiga, zależy mi jednak na formacie html, bo w PHP jest jak dla mnie za dużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie formularze w czystym html są... upośledzone. Lepiej już napisać maila na stronie, na jaki mają wysyłać wiadomości.
Jeśli napiszesz taki formularz, to po kliknięciu wyślij wyświetli się okno skonfigurowanego programu pocztowego. Jaki to ma sens w momencie gdy wielu ludzi ma go nieskonfigurowanego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

No właśnie, ja na chwilę obecna chcę napisać formularz, który ze strony bezpośrednio będzie wysyłał wiadomości. Moja znajomość php jest bardzo nikła, więc nieco obawiam sie zabierania za pisanie nawet głupiego formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nie zadziała bez zaplecza, które można napisać np w PHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja na chwilę obecna chcę napisać formularz, który ze strony bezpośrednio będzie wysyłał wiadomości. Moja znajomość php jest bardzo nikła, więc nieco obawiam sie zabierania za pisanie nawet głupiego formularza.

 

Chcesz napisać formularz w HTMLu, który będzie wysyłał maila? Nie da się. Możesz ewentualnie użyć formularza + MAILTO: http://www.w3schools.com/html/tryit.asp?filename=tryhtml_form_mail, ale to strasznie durne rozwiązanie.

 

Wpisz w Google: php contact form. Wyskoczy od groma przykładów, tutoriali, jedne lepsze, drugie gorsze. Ale coś na pewno na miarę swoich potrzeb znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpisz w Google: php contact form. Wyskoczy od groma przykładów, tutoriali, jedne lepsze, drugie gorsze. Ale coś na pewno na miarę swoich potrzeb znajdziesz.

Niech poszuka na forum, niedawno ktoś napisał coś takiego dla kogoś (bardzo ładny przejrzysty kod był). Pamiętam, że w temacie była kłótnia jakiej zmiennej pod numer gg powinno się użyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×