Skocz do zawartości
jensej

Prawo, a serwisy z filmami.

Polecane posty

Na Cypr uciekli z powodu podatków. Hostują się w leaseweb, nl.

Ich adresy kierują na SoftLayer w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bla bla bla, streamowanie online nie jest nielegalne o ile nie trzymasz filmów na własnym serwerze a tylko pośredniczysz. Udostepnianie do ściągania jest nielegalne dlatego kinomaniak został zamknięty bo oferowali streaming i możliwość pobierania filmów.

Niewiedza nie boli ale czasami warto poczytać co jest uznawane za łamanie prawa a co nie.

 

 

dzięki za konkrety.

Po cholerę wy się męczycie? Autor tematu przyszedł, usłyszał to co chciał usłyszeć, a to czego powinien słuchać olał i poszedł dalej w świat ;)

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po cholerę wy się męczycie? Autor tematu przyszedł, usłyszał to co chciał usłyszeć, a to czego powinien słuchać olał i poszedł dalej w świat ;)

niestety tutaj się mylisz, forum czytam na bieżąco. Co do tematu, kontaktowałem się z prawnikiem z jakiegoś serwisu. Z tego co zrozumiałem jest to nielegalne. Także lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety tutaj się mylisz, forum czytam na bieżąco. Co do tematu, kontaktowałem się z prawnikiem z jakiegoś serwisu. Z tego co zrozumiałem jest to nielegalne. Także lipa.

 

Co jest nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

też się zastanawiam.

 

1. Hostowanie warezu

2. Hostowanie plików audio&video

3. Pranie brudnych pieniędzy z premium

 

Serwis z filmami to jest "warez".

Czy warez/forum jest nielegalne? wątpię.

To dlaczego jest tyle dużych warezów w PL? Peby, exsite itd .

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Prawdopodobnie mają znajomości w Policji, nie ma szans by było inaczej, tak samo jest ze sklepami od dopalaczy/narkotyków w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt tym się nie interesuje, do czasu aż jakaś kancelaria prawna będzie reprezentowała konkretnego klienta, np wytwórnie filmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt tym się nie interesuje, do czasu aż jakaś kancelaria prawna będzie reprezentowała konkretnego klienta, np wytwórnie filmową.

dokładnie tak odpisał mi prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc waszym tokiem myślenia serwisy typu justin.tv/ustream.tv nie mają prawa bytu, to samo chomikuj czy putlocker.

Jak ktoś robi to z głową, to jest to w 100% legalne. Po to jest DMCA.

 

Dokładnie.

Prawda jest taka, że serwis to jedno, w każdym masz wezwanie do działań zgodnych z prawem, w każdym masz informacje, że za materiały biorą odpowiedzialność użytkownicy wstawiający i tyle. Ogólnie zrobienie regulaminu to jak ktoś napisał kilkaset złotych zlecasz to pierwszej lepszej kancelarii która się tym zajmuje - http://kancelaria-cieslak.pl/sporzadzanie-i-opiniowanie-umow w zasadzie mówisz o co Ci chodzi dostajesz na maila odpowiedź i tyle, ale...

pamiętajcie, że prawo zmierza w kierunku w którym to właściciel serwera będzie odpowiadał za treści i w tym przypadku tylko Chińskie i Ruskie serwery będą nas chronić :-) Więc w zasadzie prawo jeszcze długo nie będzie wsanie nic z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje odkopu miesiąca. Przyjmij ode mnie złoty kilof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Złoty kilof to za mało, potrzebne było to:

 

57c03224b445.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×