Skocz do zawartości
jasiek07

Jak ukryc czesc strony w kodzie html? np ramke?

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Chce ukryc swoj player video na stronie tak aby go nie bylo widac w kodzie html. Wiem ze jest to mozliwe poniewaz spotkalem sie z tym na innej stronie? Pewnie chodzi o jakis skrypt js ale nie wiem co i jak...

 

np tutaj jest player ukryty tak ze nie mozna go zobaczyc w kodzie html. Niby da sie do niego dostac roznymi narzedziami ale fakt faktem dla przecietnego kowalskiego brak kodu w html to juz fajrant i nie ukradnie mi playera ze strony.

 

Widze ze umiescil player w oddzielnym pliku i wstawil w ramce, czyli podejrzewam ze na stronie uruchamia sie jakis skrypt, ktory ta ramke wczytuje. Ewentualnie jesli ktos zna inna dobra metode?

 

Pomoze ktos? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten player to JW player, fajny i przestronny odtwarzacz z możliwością streamowania poprzez rmtp ;) Jednak nie da się go ukryć w kodzie html nawet jeśli jakimś cudem byś to zrobił to i tak twoja przeglądarka tego kody nie odczyta.

<html>
<head>
<script src="jwplayer.js"></script>
</head>
<body> 
<div id="se_adaptive_player">...</div>
   <script type="text/javascript">
   
       jwplayer('se_adaptive_player').setup({

{Bla, bla, bla}


});
   </script>
</body>
</html>

Więcej informacji na temat JW player znajdziesz tutaj -> http://www.longtailvideo.com/support/jw-player/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

 

Eskimos wiem doskonale co to za player, bo sam go uzywam. Chodzi mi o to, ze ja chce go "ukryc" aby nie bylo go widac bezposrednio w kodzie html, tak jak to jest na stronie ktora podalem.

 

samu, czyli rozumiem ze na stronie ktora podalem wyglada to tak, ze gosc umiescil w ramce php z kanalem a ta ramke wsadzil do jquery?

 

Moglbys dac przyklad prosty jak to zrobic? No i sprawdzam glowna strone (to ktora podalem) i w kodzie html nie ma w zadnym skrypcie ramki ani nic. Tzn pewnie ja nie widze, bo nie ogarniam skryptow za bardzo. Moglby mi ktos powiedziec jak to dokladnie wyglada na tej stronie?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×