Skocz do zawartości
Gość thetox

Książeczka wojskowa.

Polecane posty

Gość thetox

Hej

 

Już dość sporo czasu temu zgubiłem książeczkę wojskową, a chciałbym spróbować pójść do pracy do wojska.

Jak uzyskać nową książeczkę wojskową? Chyba lepiej nie mówić ze się zgubiło bo uznają ze olewam pilnowanie dokumentów, lepiej może by było powiedzieć ze ukradli mi portfel z dokumentami?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgubiłem i nie było żadnych problemów z wyrobieniem nowej. Musisz udać się do WKU w swoim rejonie i zgłosic taki fakt. Wkleić pare dyszek (nie pamietam ile) za wyrobienie nowej i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Zawsze można spróbować do ruskich, jest plotka, że są przyjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

haha

 

Tylko jeżyk musiałbym podszkolić bo miałem rosyjski w szkolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Że ci cóś zajumali to lepiej nie mów, bo się wyda że robiłeś ich w balona i możesz mieć nieprzyjemności. Po prostu zgubiłeś i już, kawa na ławę.

 

@patrys, rekrutacja prowadzona jest cały czas :P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Już dość sporo czasu temu zgubiłem książeczkę wojskową, a chciałbym spróbować pójść do pracy do wojska.

Jak uzyskać nową książeczkę wojskową? Chyba lepiej nie mówić ze się zgubiło bo uznają ze olewam pilnowanie dokumentów, lepiej może by było powiedzieć ze ukradli mi portfel z dokumentami?

 

 

 

Masz znajomości? Jeżeli nie to sobie trochę poczekasz. Mowa oczywiście o służbie przygotowawczej. Dam ci radę. Jeżeli masz pracę to odpuść sobie wojsko. Tylko z pozoru wydaje się, że to stabilna i dobrze płatna praca. Jeżeli pójdziesz jako szeregowy masz 12 lat żeby awansować na kaprala a żeby to zrobić trzeba mieć znajomości żeby wysłali cię na szkółkę. Jeżeli nie awansujesz to wylatujesz a chętnych jest w chu.. a miejsca są ograniczone. Przeważnie idą pociotki. Dodatkowo 2 razy w roku masz testy sprawnościowe i badania lekarskie. Jeżeli nie przejdziesz sprawnościowych to masz chyba możliwość poprawy a jeżeli na lekarskich wyjdzie ci coś to żegnasz się z wojskiem. Pierwszy kontrakt dostajesz na 18 miesięcy, następne są coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh też kiedyś zgubiłem książeczkę, na szczęście po jakichś 6 latach się znalazła..

o wojsku słyszałem mieszane opinie, mogą cię po Polsce rozsyłać i za dużo do powiedzenia nie masz, testy jak testy, w policji też są tylko nie iwem czy ktoś na nie patrzy tak naprawde. a z kontraktem to właściwie nie wiadomo czy przedłuża czy nie, dużo tu od Ciebie nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

O kurde musze poszukać bo nie wiem gdzie ją wsadziłem :)

 

Leży pewnie gdzieś w dokumentach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×