Skocz do zawartości
jasiek07

nie moge sie polaczyc z VPS-em

Polecane posty

Witam, mam problem.. po zresetowaniu polaczenia internetowego, tzn network service restart

/etc/init.d/network restart

 

stracilem mozliwosc polaczenia sie z serwerem. Zawsze to robilem za pomoca putty.

Gdy probuje sie polaczyc dostaje po chwili informacje server timed out. To samo gdy probuje odwiedzic go za pomoca przegladarki, zamiast info apache, dostaje wiadomosc ze server zbyt dlugo nie odpowiada.

 

Napisalem wiadomosc do firmy hostingowej, ktora odpisuje czasem po 1-2 dniach... (porazka), az mi odpisali zebym sprecyzowal problem, bo sprawdzili i z serwerem sie polaczyli bez problemu. Odpisalem im ze nie moge sie polaczyc przez putty ale zanim sie doczekam.. Jak moge sie polaczyc z serwerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ping, traceroute, mtr? Sprawdzałeś z innego łącza? Po co resetowałeś interfejs sieciowy? Jakie zmiany wprowadziłeś? Może podniosłeś adres IP, który nie jest przydzielony do Twojego kontenera. Masz dostęp do jakiegoś panelu, coś jak SolusVM? Napisz coś więcej od siebie i najlepiej konkrety, bo nie mamy szklanej kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wejdź do konsoli awaryjnej lub zrestartuj VPS przez panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak probuje pingowac dostaje odp. request timed out.

Pisalem do nich o dane do panelu bo mi na poczatku nie dali, a teraz przyslali mi bledny login i haslo ... czyli znow musze czekac.

 


Okey dostalem dane, zalogowalem sie i zresetowalem serwer i teraz smiga, ale mam nadal pewien problem:

brak dostepu do internetu z vpsa, dlaczego??

 

nie wiem jak sie polaczyc, zerknie ktos na ssy?

 

http://zapodaj.net/images/493580b5e5904.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Linki nie działają,

 

 

pierwsze co to sprawdź czy ping z VPSa idzie do IP i Hostów bo pewnie masz błędne dnsy ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×