Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wlodziu

Domena na wygasłej poczcie

Polecane posty

Witam, jedna z moich domen posiada właściciela na wygasłej domenie (dostępna w aftermarkecie) i dzięki temu nie mam za bardzo jak jej przetransferowac na swoje dane (trzeba kliknąć w link potwierdzający wysłany na pocztę z wygasłą domeną). Kontaktu z osobą rejestrującą nie mam, więc ni jak zmienić dane właściciela. Macie jakieś pomysły jak ten problem ugryźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jedna z moich domen posiada właściciela na wygasłej domenie (dostępna w aftermarkecie) i dzięki temu nie mam za bardzo jak jej przetransferowac na swoje dane (trzeba kliknąć w link potwierdzający wysłany na pocztę z wygasłą domeną). Kontaktu z osobą rejestrującą nie mam, więc ni jak zmienić dane właściciela. Macie jakieś pomysły jak ten problem ugryźć?

 

Zapłać za wygasła domenę, utwórz konto mail, przejdź przez proces z potwierdzeniem transferu domeny, (nie podawaj nigdy nieprawidłowych danych) - popraw dane na właściwe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję tak zrobić, bo ta domena była rejestrowana przez osoby, w tym czasie nie byłem obecny jak przechodzili proces rejestracyjny..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×