Skocz do zawartości
Gość Web-Support

Web-Support.ml - Pomoc przy tworzeniu stron internetowych

Polecane posty

Gość Web-Support

Witam.

Chciałbym wam zaprezentować nową stronę o tworzeniu stron internetowych. Można u nas znaleźć gotowe szablony, gotowe skrypty a nawet całe strony! Jesteśmy także w stanie doradzić, jaki hosting wybrać, jaką domenę zarejestrować oraz podesłać opinie na temat konkretnych firm zajmujących się branżą web-hostingu. Na naszej stronie użytkownicy nie tylko otrzymają profesjonalną pomoc przy tworzeniu stron WWW, ale także będą mogli porozmawiać na inne tematy w działach off-topic.

Posiadamy dobrze dobrany styl Dazzle, wykonany przez pixelmonkey oraz edytowany przeze mnie. Oczywiście posiadamy także plugin MyDownloads w wersji 2.2, który znacznie ułatwi użytkownikom dzielenie się swoimi plikami oraz pomysłami.

Strona jest utrzymywana na stabilnym serwerze w firmie biznes-host.pl - domena .ml zostanie wkrótce zmieniona na .pl - jednak wszystko wkrótce :)

Planujemy także zakup licencji IP.Board, jeżeli nasze forum będzie bardzo dobrze prosperować, jednak na sam początek wystarczy nam sam skrypt MyBB.

 

I jak? Podoba się na pierwszy rzut oka?

Mamy nadzieję, że tak :)

 

Proszę o szczere pozytywne zarówno jak i negatywne opinie oraz sugestie, jak mógłbym ulepszyć stronę aby mogła w miarę dobrze prosperować.

Oczywiście, wiem - na początek treść, jednak chodzi mi o jak najlepszy wygląd strony, dlatego prosiłbym już teraz o jakieś sugestie które mogłyby mi pomóc w tworzeniu tego dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak żart, nie ma żadnych postów.

 

Wystarczy że dodałbym tylko 1 post, to mógłbym się pochwalić że WSZYSTKIE treści na Twoim forum są mojego autorstwa :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×