Skocz do zawartości
kawasaki

Bateria - Power Bank

Polecane posty

Witam,
Zastanawiam się nad zakupem power banku, w fajnej cenie na allegro jest bateria oznakowana jako"P3"
co to oznacza? Co to P3 w baterii ? :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to?

W w/w wypadku P3 to kolejna interpretacja pojęcia znaku towarowego/marki w wykonaniu kamratów z Dalekiego Wschodu. Coś jak smartfony GT-9500, C5000, WG3 i inne produkty firmy Made in China.

 

Parametry techniczne takiej baterii należy traktować z przymrużeniem oka. Sugeruję dopłacić, jednak kupić produkt sprawdzony pod względem trwałości jak i sprawności energetycznej.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz.

Jednak zaryzykowalem. Ma czlowiek 100% pozytywów, fajnie sie z nim gadalo. Co by tu dalej mowic. Nikt nie daje za taka cene 12000mAh, co jest dziwne, ale zaryzykowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podejrzewam, że były to pieniądze wyrzucone w przysłowiowe błoto. Za ok. 80-100 PLN miałbyś sprawdzone 10000 mAh (M-Life ML0513: 1, 2), ale kto nie ryzykuje ten traci ;)

Nie zapomnij pochwalić się wrażeniami z użytkowania produktu.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście napisze coś o produkcie :)
Dziękuję za pomoc.
A tak na przyszłość, na co patrzeć przy wyborze baterii / akumulatora.
Bo do tej pory kierowałem się mAh, bo to ich pojemność, a w baterii chodzi o to, zeby długo trzymała, prawda ?
Więc co jest jeszcze ważne, bo tak jak na procesor też do nie dawna patrzyłem na puste liczby, tak teraz znowu się chyba na tym przejechałem.
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego powerbank 5600mAh i jestem z niego zadowolony, jednak przyznam że nie przydaje mi się, jest to fajny temat na podróż lub do szkoły. Jeżeli rozładuje się telefon zawsze jest drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Opinii power banku jeszcze nie przedstawie, bo nie zdążyłem przetestowac, poniewaz mam z nia problem.

Glownie potrzebna mi jest ona do telefonu - samsung galaxy s3. Tak jak moj mobilby router laduje i nie ma problemu, to jak podlaczam do telefonu, to wyswietla sie, ze laduhe ale przez 3sekundy, pozniej power bank sie wylacza, mrygaja na nim diody jakby byl rozladowany, chodziaz tak nie jest. Problem jest tylko z telefonem :(.

Jest jakas opcja w ustawieniach fona, zeby mozna bylo nie oryginalna ladowarka ladowac czy cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zmień kabel usb na orginalny od samsunga, rownież mialem taka sytuacje w moim przypadku byla to wina wlasnie kabla, zmienilem na oryginalny i smiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile taka bateria wytrzyma bo posiadam Galaxy S4 i przenośny głośnik z wbudowaną baterią i coś takiego by mi się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×