Skocz do zawartości
jasiek07

Szukam jakiejs taniej egzotycznej domeny.

Polecane posty

Hej, generalnie tak jak w temacie, w zasadzie chodzi mi o domene od firmy z kraju ktorego nie siega jurysdykcja polska, chce streamowac telewizje i potrzebowalbym jakiejs domeny bezpiecznej nie wiem z gabonu czy tym podobna. Zalezy mi generalnie na niskiej cenie i tym co podalem wyzej. Jest tu ktos zorientowany?? bo ja nieogarniety jestem w tej kwiestii kompletnie nie wiem nawet gdzie szukac, w necie tego pelno a napewno sa jakies dobre pewne i tanie zrodla.

 

Bo zakladam ze nie wchodzi w gre przeniesienie domeny .pl ? :D

 

 

Przy okazji spytam czy serwer w czechach moze byc, czy powinienem sie przeniesc a jak tak to gdzie? Planuje przenosic grajdoły na kimsufi we francji. Dobry pomysl?

 

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku domeny i tak wszystko zależy od operatora, w przypadku polskiej NASK. To gdzie ją rejestrujesz, za bardzo znaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup serwer i domenę w Holandii :P

 

Hej, a masz moze namiary na jakas tania domene z holandii?

 

Co do serwera to potrzebuje tez narazie cos taniego bo narazie nie oplaca mi sie kupowac dedyka za banke czy dwie, a kimsufi sa tanie

W przypadku domeny i tak wszystko zależy od operatora, w przypadku polskiej NASK. To gdzie ją rejestrujesz, za bardzo znaczenia nie ma.

 

W takim razie o obecnej domen2ie moge juz zapomniec, potrzebna mi tylko jakas w miare tania bezpieczna i z optymalnymi warunkami a nie 50$ za przedluzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogłby mi ktos przy wyborze domeny? Bo troche cicho sie zrobilo a problem nadal mam :) Moze chociaz jakies propozycje, napewno ktos obeznany w temacie tutaj jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest calkiem wporzadku, tylko czy domena rzeczywiscie bedzie bezpieczna? Jak wspomnial Pedro84 ze wszystkio od operatora zalezy, a ja nie wiem jak to jest dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli moge przeniesc swoja obecna domene do ovh czyli tam gdzie podales tak? bo wtedy bedzie zarejestrowana u nich, nie wazne gdzie byla wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam czy przeniesienie domeny do ovh, tam gdzie proponowales rozwiaze moj problem opisany w 1szym poscie. Chodzi mi o polska jurysdykcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam czy przeniesienie domeny do ovh, tam gdzie proponowales rozwiaze moj problem opisany w 1szym poscie. Chodzi mi o polska jurysdykcje.

 

Powtórzę: wszystko zależy od operatora danego rozszerzenia domeny. Rejestrator ma tutaj niewielkie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co powinienem zrobić zeby sie dowiedzieć? Aktualnie mam domenę w 1&1

 

Operator, a nie rejestrator! Po raz trzeci Ci to powtarzam.

 

Musisz wiedzieć jak operator danego TLD podchodzi do różnych spraw. Absolutnie nie siedzę w temacie, więc nic nie podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×