Skocz do zawartości
tHo

Darmowy hosting, do nauki PHP/HTML

Polecane posty

Szukam darmowe hostingu, głównie będzie mi potrzebny do nauki HTML/CSS/PHP/MYSQL/AJAX/JS etc.

Powierzchnia nie musi być duża, ważne żeby dobrze działał jakościowo. Dobrze by było, gdybym mógł robić kilka baz mysql itd. Aktualnie, niestety nie orientuję się w darmowych hostingach, dlatego pytam Was, co polecacie?

 

btw. ewentualnie jesli nic sie nie znajdzie, chetnie wykupie jakiś hosting na rok, w miare tani. Zwykle użytkowałem unixstorm, ale tam mam ograniczenie do 1 bazy mysql w najnjizszym pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W celach strikte testowych mogę Ci konto na swoim vps założyć. Jeśli chcesz to napisz do mnie pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na hostingerze sama działałam kilka miesięcy - stricte pod naukę i rozkminę podstaw webdeveloperki. polecam.

Edytowano przez Culach (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Darmowy hosting do nauki php :D to Twoj wlasny PC z zainstalowanym xampem lub wampem :)

 

 

Lepiej zewnętrzny np. ugu.pl + notepad++ i też masz live edycje na ftp. Po zmianach zapisujesz i patrzysz na przegląrkę bez instalacji zbędnych programów na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy nie znaczy że nie jest dobry. backupftp.pl - do nauki czy do trzymania witryny o małym ruchu jak najbardziej doskonały. Chodź podejrzewam że krzyczeć nikt nie będzie jak ten ruch wzrośnie a na witrynie będzie ich baner reklamowy. Przecież to naturalne że w sposobie myślenia coś za coś wilk syty i owca cała. Realnie patrząc nauka na zasadzie stworzenia środowiska na własnym komputerze również jest doskonałym rozwiązaniem i kto wie czy nie lepszym. Szukanie za i przeciw z dwóch wspomnianych jest mało rozsądnym podejściem do sprawy zwłaszcza kiedy rozmawiamy o rozwiązaniu do nauki. W miarę postępów poszerzenie warsztatu doświadczalnego to tylko kilka kliknięć by przesiąść się z lokalnej maszyny na wirtualną. A potem to już z górki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×