Skocz do zawartości
MazuLuka

Głośniki InterFire 700 Watt

Polecane posty

Czołem!

Na wstępnie zaznaczam, że jestem świadomy, że to nie forum motoryzacyjne czy o jakimś audio, ale wiem także, że na forum o ścisłej tematyce znajdują się także ludzie z różnymi zainteresowaniami. A już na pewno większa część tej społeczności posiada własny samochód.

 

Po tym krótkim wstępie chciałbym Wam przedstawić niecodzienną licytację (chociaż pewny nie jestem czy taka niecodzienna...). Chodzi o głośniki firmy InterFire, które posiadam (już niedługo). Każdy z nich mierzy 10 cali, a moc każdego to aż 700 Watt.

 

Dlaczego wspomniałem na wstępie o motoryzacji i samochodach - ktoś zapyta. Ano z prostej przyczyny. Jak mi wiadomo głośniki te są przeznaczone do car-audio do skrzyń basowych tj. subwooferów. Sądzę jednak że nadałyby się także w warunkach domowych, coby blokiem zatrząść z rana. ;)

 

Licytacja zaczęła się od złotówki, bo nie siedzę w tym i nie orientuje się kompletnie w cenach, także nie pytajcie ile za nie oczekuję - ile ktoś będzie w stanie zapłacić tyle wezmę.

 

Szczegóły:

http://allegro.pl/glosniki-interfire-700-watt-10-subwoofer-i3955918168.html

 

Jeżeli ktoś z tutejszych się zdecyduje wziąć udział w licytacji, to szczerze życzę powodzenia!

 

Zdjęcie (reszta na allegro)

hmty.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi 700 watami to mnie rozbawiłeś ja bym za to więcej jak 70zł nie dał ale życzę powodzenia w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się. Napisałem to co było napisane na głośnikach...

 

crxl.jpg

 

A jeśli zalicytujesz, to może faktycznie więcej, niż 70zł nie dasz. ;)

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×