Skocz do zawartości
Float

Serwer dedykowany z ochroną DDoS 10gbps

Polecane posty

Poszukuje serwera dedykowanego z zabezpieczeniami ddos, które będzie mogło przemielić ataki 10Gbps. Aktualnie jestem w sprintdatacenter, jednak ten ich blackholing przy 4Gbps ataku blokuje 100% ruchu do serwera i mija się to z moim celem. Jeśli chodzi o sprzęt to zależy mi głównie na mocnym 6 rdzeniowym procesorze np. Xeon E5 1650v2 który obecnie posiadam. Lokalizacja to tylko Europa, budżet ~200euro na miesiąc.

Edytowano przez Float (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ATM przy 10 Gbit/s pewnie ci zrobią blackholing na łącze zagraniczne (bo nim atak wchodzi) ale reszta powinna działać, skąd masz klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

98% klientów jest z Polski. SDC dzisiaj założyło mi "manualny" backholing i twierdzą, że "Serwer od tego momentu powinien być dostępny dla hostów znajdujących się w Polsce", jednak kilkanaście minut temu był kolejny atak i zablokowali cały ruch, nawet ten z Polski. Pozwolę sobie zacytować administratora SDC:

niestety przy tak intensywnych atakach DDoS (5 - 7 Gb/s) nawet częściowa blokada może powodować odczuwalne efekty uboczne - wycinanie części ruchu z Polski. Wszystko to jest spowodowane zmianami, które zaszły w bootnetach - coraz mocniej przenoszą się one do sieci użytkowników, ich operatorzy/właściciele szukają też dróg jak najskuteczniej omijających dotychczas stosowane filtry.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Float naprawdę nie wymagaj łącza klika gigabitów za 200 euro tylko dlatego że masz taką branże a nie inną... Patrys dobrze napisał zmień na ovh chociaż nie wiem czy tam będzie lepiej. Ew co można jeszcze ... hmm może octave mogliby się zająć takimi atakami za tysiaka żebyś miał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmura z oktawave albo e24 bylaby ok tylko budżet leży...

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e24 nie da takiej ochrony.

Nie wiem jak z octa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×