Skocz do zawartości
lou.

VPS Windows - ovh

Polecane posty

Witajcie !

Chciał bym zapytać czy jest sens kupna serwera vps cloud z systemem windows 2012 starter. W sumie chodzi o to by poznać tego rodzaju rozwiązanie i nauczyć się czegoś nowego. Na pewno uruchomie tam jakiegoś małego ts3, reszta wyjdzie w praniu. Chcę podkreślić, że nie ma jakiegoś głównego planu - czysty spontan.

Dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Szkoda pieniędzy. Strzel sobie coś na wirtualce albo zainstaluj gdzieś na jakimś sprzęcie obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się czegoś nauczyć to nie baw się w windows serwer (bo tak na prawdę w obsłudze nie różni się on praktycznie od zwykłego windowsa). Wybierz coś na debianie albo ubuntu i tam się pobaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podstawy systemu Linux już poznałem. Chęć do windowsa nadeszła z samej ciekawość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows Server ma triala iluś tam dniowego, a jak ten trial się skończy to będzie Ci po prostu zwracał uwagę, że musisz wpisać keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to fajnie. A możecie mi powiedzieć, która wersja jest bardziej pożyteczna ? (czy po prostu nie ma to jakiegoś dużego znaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta strasznie się zmieniła. Mam takie samo zapytanie względem DA : ) Wie ktoś jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×