Skocz do zawartości
Gość

Reakcja Progreso Na Zmiane Oferty Home.pl

Polecane posty

Gość

ciekawe, co na to Progreso ;) zamiast 144 Gigsów dać tak.. no chociaż te 240 ? ;)

to już by było elegancko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beda zmiany. Szybciej niz nam sie wydawalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie teży by było gdyby w progreso.pl był 3 pakiet(taki średni).

 

Co do home to wydaje mi się, że nazwa.pl ich goni w szybkim tempie.

Jak tak dalej będzie to netart przejmie 1 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie teży by było gdyby w progreso.pl był 3 pakiet(taki średni).

Jaki? (parametry)

 

Robimy cos 'malego' poki co - maly hosting dostanie starego ex'a. Duzy (300-600 PLN) dostanie ex'a 2.0 + jakies inne pomysly, o ktorych nie czas jeszcze pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A kawę zaparzy ten Extranet 2.0? ;)

 

Pakiet średni.. hmmm.. ale między BIZNES, a BIZNES plus? a może najmniejszy?

ja osobiście nie widzę sensu na pakiet między BIZNES a BIZNES plus... a może BIZNES i BIZNES plus powiększyć, a dodać jakiś PERSONAL?

 

czyli może celujcie w mniej zamożnych.. hmmm.. ciekawe, czy się udałoby..

 

Ja napiszę czego ja bym sobie życzył jeszcze pół roku temu (teraz już nie, bo mam pakiet ten mniejszy i jest fajnie (choć tak naprawdę nic tam nie ma postawionego.. hehe ;)

 

A może tak (tylko ja się nie znam, mówię jako user.. hehe.. nie wiem czy lepiej przycinać na twardzielu, czy na transferze :):

BIZNES miałby 5 / 240

BIZNES PLUS 10 / 360

 

a jakiś nie wiem.. "PERSONAL" czy coś:

2 Giga na dysku

120 Giga transferu

e-mail, ftp, domeny i subdomeny i bazy SQL bez ograniczeń (ale za to jest ta opcja "każde konto...")

reszta tak, jak BIZNES..

ale bez sklepu

 

czyli user dostaje jakość za rozsądną cenę :)

 

I jeśli nie będzie zmian w cenach pakietów, to puścić to za 200 plus VAT : ) albo 160zł + VAT.. ale nie taniej BROŃ BOŻE niż 120 + VAT :)

ale ja tak myślę 160zł + VAT :) że taka cena, że dzieciak chce dozbierać zamiast kupować gdzieś u krzaka ("miliard giga na dysku i miliard giga transferu za 39zł + VAT rocznie" taaaaaa)

 

:)

ale się nagadałem hehe

 

 

.............................

Tylko nie odchodźcie od tej idei "każde konto ma mejla w każdej domenie".. heh, bo niespodziewanie m.in. jeszcze ta opcja Was wyróżnia od peletonu.. :)

 

PS2 (Playstation 2? :): ja się nie znam (ktoś mi dogadał kiedyś tu, że jak się nie znam, to nie próbować się wypowiadać hehe.. ale co mi tam, jako user się ciut znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zastanawiam się nad zmianą hostingu. Chciałem się zapytac czy webmail jaki jest na progreso to jest jakiś autorski webmail, czy jakiś gotowy? Czy da się zainstalować jakiś prosty ale własny webmail?

I jeszcze chciałem się zapytac czy to ogranicznie z meilami w home(nie może być info@domena1.pl i info@domena2.pl) da się jakoś obejść aliasami?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

michkk ..niestety, to tylko lekko przerobiony Squirrel... Extranet jest Extra.. w sumie przydałby się webmail też bombex...

 

fajny jest na nazwie.pl ;)

 

 

P.S.: Nie da się, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem.. bo aliasy też są automatycznie we wszystkich domenach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na poważny ruch Progreso.pl. Myślę, że 1.500 GB ruchu rocznego dla najwyższego pakietu to byłoby już coś. Wojna gigantów rozpoczęta! Już dawno powinno się coś ruszyć w polskim hostingu!

 

Ps. coś zmieniło się na rynku, że Home.pl i NetArt tak trzaska transferem? Ceny łącz pospadały czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. coś zmieniło się na rynku, że Home.pl i NetArt tak trzaska transferem? Ceny łącz pospadały czy co? ;)

 

No wlasnie ...

a moze to rekacja na www.serwerydedykowane.pl ?

 

Pozdrawiam

 

Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

vilgefortz ..z całym szacunkiem, ale reakcja home i nazwy na serwerydedykowane.pl mogłaby być tylko jedna: chichot ;)

 

 

P.S.: moderator przeniósł mój post jako nowy wątek? czy to ja wczoraj wieczorem coś źle kliknąłem? bo aż się zdziwiłem ;)

 

i pisze się PROGRESO a nie PROGRESSO!!!

moderator popraw to czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilgefortz ..z całym szacunkiem, ale reakcja home i nazwy na serwerydedykowane.pl mogłaby być tylko jedna: chichot ;)

 

no nie wiem ... przypominam ze jednymi z pionierow zmian (duzo, tanio, za granica) na rynku webhostingu w PL byl miedzy innymi superhost, ktory jest zangazowamny w serwerydedykowane.

 

Osobisice krytycznie oceniam serwerydedykowane.pl z uwagi na posadanie lacza od jednego operatora, ale ceny maja korzystne a to kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

vilgefortz... czy kusi.. wiesz.. progreso, nazwę i home i tak wybiorą ludzie, których nie kusi cena, tylko jakość... a "wszystko unlimited i miliard giga na dysku i transferu za 39zł + VAT rocznie" w dodatku na serwach w Stanach (choć niekoniecznie, ale na pewno nie w Polsce z łączami jakości w/w ISP).. to raczej nie dla tych ludzi, którzy szukają solidności za niezbyt podejrzaną cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilgefortz... czy kusi.. wiesz.. progreso, nazwę i home i tak wybiorą ludzie, których nie kusi cena, tylko jakość... a "wszystko unlimited i miliard giga na dysku i transferu za 39zł + VAT rocznie" w dodatku na serwach w Stanach (choć niekoniecznie, ale na pewno nie w Polsce z łączami jakości w/w ISP).. to raczej nie dla tych ludzi, którzy szukają solidności za niezbyt podejrzaną cenę..

 

Masz w 100 % racje. Natomist nadal nie wiemy czym byla podyktowana decyzja home i nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz w 100 % racje. Natomist nadal nie wiemy czym byla podyktowana decyzja home i nazwy ;)

99% klientow patrzy na stosunek ceny do miejsca / ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

vilge noo.. a jak jeszcze działa conajmniej "dobrze, równo, bezproblemowo", to już w ogóle warto dać te 200-300 plus VAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reakcje na serwerydedykowane.pl są dość nerwowe, szkoda tylko, że na razie panowie stamtąd spoczeli na laurach, ale nadal w nich wierzę ;-).

 

Samo Progreso jest bardzo dobrym hostem, ale jest to klasa wielkościowa innych polskich "małośrednich" hostów jak AVX.pl, Alte.pl czy PRX.pl, które też mają fajne łącza, własne panele administracyjne i miłych adminów (mam konto na własny użytek w alte od jakiś 6 lat i mieli może 3 awarie o łącznej długości 3-4h). Szkoda tylko, że tak naprawdę mało kto o tych firmach słyszał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy cos 'malego' poki co - maly hosting dostanie starego ex'a. Duzy (300-600 PLN) dostanie ex'a 2.0 + jakies inne pomysly, o ktorych nie czas jeszcze pisac ;)

 

Coś podobnego słyszałem pod koniec 2005 roku (październik?) ;) I jakos poki co nic nowego nie ma:) ex'a 1 tez nikt nie poprawil, mimo wielu moich sugestii... Dlatego tez nie szukam nowych bugow, poczekam az ktos naprawi stare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś podobnego słyszałem pod koniec 2005 roku (październik?) ;) I jakos poki co nic nowego nie ma:) ex'a 1 tez nikt nie poprawil, mimo wielu moich sugestii... Dlatego tez nie szukam nowych bugow, poczekam az ktos naprawi stare:)

Jezeli myslisz, ze ex'a da sie napisac w 6-12 m-cy to hm.. jestes huraoptymista ;) Spokojnie - lista jest, bedzie w ex'ie 2.0, jak napiszemy to pokazemy. Ex jest na tyle skomplikowana sprawa, ze nie zamierzamy podawac konkretnej daty jego odpalenia. Wszystko co w sumie trzeba wiedziec, to to, ze nie siedzimy na tylkach, tylko pracujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko, tak tylko chcialem wywrzec na Was presje zeby cos szybciej sie zmienilo:)

E, juz i tak Mikolajski ze mnie wczoraj wszystkie tajemnice firmowe wyciagnal ;) Nie gadam z Wami wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja też się podłączam do "wywierania presji" ;) hehe

 

 

P.S.: pewnie ktoś już o tym wspomniał, albo może sami o tym myślicie.. opcja rozpakowywania plików na serwerze by strasznie ułatwiła życie ;) hehe.. (jak mam wgrać jakiś CMS to ciut nerwówka z tysiącem plików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero
opcja rozpakowywania plików na serwerze by strasznie ułatwiła życie
szczęśliwi ci, co mają dostęp do shella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×