Skocz do zawartości
Sqb

Serwer VPN Polskie IP

Polecane posty

Witam,

Poszukuje możliwie najtańszej opcji serwera VPN z polskim IP

Najlepiej bez limitu danych i prędkości 100Mbit.

Otwarte porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny do oglądania filmów z polskich serwisów typu TVN Player i torrenty - ale nie w jakichś zwariowanych ilościach.. po prostu net, który mam 100/100 ma zablokowane porty..

 

Sprawdzam mydevils i transfer jaki osiągam to 3MB/s ... czasem lekko wyżej do 4 chwilowo..

 

"Transferred 1 File (5,00 GB) in 33 minutes 20 seconds (2,56 MB/s)" - kopiowanie po ftp z atman..

 

50Mbit jest gdzieś osiągalne za dobrą cenę?

Edytowano przez Sqb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zakładam, że najlepsza możliwa.

 

Dokładnie, po co mam dać za coś 200zł skoro mogę to mieć za 20zł ( czysto teoretycznie bez konkretnego przykładu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli limity transferu Ci nie przeszkadzają, aż tak bardzo to na ViPower.pl masz gwarantowaną przepustowość łącza 100Mbps dla serwerów VPS. Zawsze, gdybyś potrzebował więcej można to ustalić indywidualnie, sam transfer, aż taki drogi nie będzie.
Z poziomu panelu możesz do serwera VPS dodać obsługę PPP lub TUN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli zainteresowałeś się ofertą maszynek wirtulnych to może spójrz tutaj:
https://tiktalik.com/pl/pricing
Za około 23zł będziesz miał malutkiego VPS'ika na XEN'ie - zawsze możesz sobie stworzyć gotową maszynkę a gdy wiesz że nie będziesz używać np. przez 5 dni to możesz sobie ją zbackupować i usunąć ;) a po tym czasie sobie ją znów postawić z backupu (trwa to jakąś... minutkę?)
Jedyny warunek to... nie przekraczanie 2TB;) Znaczy możesz, ale zastrzegają sobie możliwość obniżenia prędkości, chociaż podobno jeszcze się im to nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zapraszam do nas - serwery bez limitu transferu, pełna wirtualizacja KVM - www.v-net.pro - serwer już od 20 PLN brutto miesięcznie, Polska lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem VPN u wielu. Najlepiej mi wszystko działało na e24cloud - tylko w nowej ofercie mają limitowany transfer - no ale masz 1Gb/s.

 

Aktualnie mam w Biznes-Host 20Mb/s bez limitu transferu. Działa TVN Player niestety VOD Onet nie.

 

Hmm jakoś nie mogę znaleźć tej oferty - mogę prosić o link?

 

Bardzo mało korzystam z tego i tak, także oferty powyżej 20zł brutto mnie nie interesują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×