Skocz do zawartości
aktez32

[Kupie]Pieniążki Paypal

Polecane posty

Witam , chciał bym kupic lub jak by taką wymiane jak ktos ma pieniażki na paypal bo potrzebuje 35 euro na paypal na dzis , moglbym to zrobic przez moj bank ale czeka sie 2.3 dni robocze, wiec jak by to wyglądało ktos mi daje 35 euro na paypal ja mu wysylam na konto bankowe 40 euro z szybkim potwierdzeniem .pdf

Edytowano przez aktez32 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale Twoje wiarygodność jest nikła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moge zrobic najpierw przelew bez róznicy i odrazu wyslac potwierdzenie potem pieniązki na paypal , chodzi po prostu o to ze potrzebuje dzis miec na paypalu tą kwote, a jak pytalem na paypal powiedzieli ze jak zrobie przelew to sie czeka na dodanie na konto paypal od 2 do 3 dni roboczych...

Edytowano przez aktez32 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to pieniądze z konta bankowego na paypala przychodzą w ciągu 2-3min a przelanie z paypala na konto wychodzi 2-3dni robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,3 min jezeli robie to przez internet , a jezeli przez przelew jak pojde do banku jest 2,3 dni robocze.

Przepraszam 1,2 dni robocze pomylka .

Kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie PayPal, otrzymasz od nas e-mail z odpowiednią informacją. Realizacja przelewu trwa zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

Edytowano przez aktez32 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam! :D
Znaczy miałem, ale usunąłem bo mbank się rozhulał z kosztami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,3 min jezeli robie to przez internet , a jezeli przez przelew jak pojde do banku jest 2,3 dni robocze.

 

Przepraszam 1,2 dni robocze pomylka .

 

Kiedy pieniądze znajdą się na Twoim koncie PayPal, otrzymasz od nas e-mail z odpowiednią informacją. Realizacja przelewu trwa zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

 

W pierwszym poście piszesz o potwierdzeniu PDF, a tutaj że pójdziesz do banku zrobić przelew. Tak więc w końcu jak to będzie? No chyba, że jakiś bank stacjonarny przy wpłacie umożliwia wysłanie potwierdzenia na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny koszt jaki pamiętam to 3 zł/miech za kartę - ja usunąłem karte i mam darmowe, chociaż i tak głównie korzystam z alior sync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem kiedyś sobie izzy konto. Wszystko było w 100% darmowe, nie było żadnych limitów wypłat itp tylko było nieobowiązkowe ubezpieczenie które kosztowało w granicach 1zł miesięcznie. Ostatnio jakoś im się poprzewracało w głowach i z 1zł zrobiło się 3 albo 4 zł za ubezpiecznie i 3 albo 4 zł za kartę (łącznie kosztowało mnie to konto około 7zł miesięcznie). Postanowiłem zrezygnować - korzystałem z niego i tak na tyle mało, że po prostu szkoda wydawać było w moim przypadku na to nawet te 3 czy tam 4zł miesięcznie (jakbym wyłączył ubezpieczenie). jak potrzebuje przelać kasę to korzystam z konta rodzica, do którego mam dobry dostęp.

W sumie to ostatnie przelewy jakie wykonywałem... były jakoś jak w stopce można było mieć kody rabatowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny koszt jaki pamiętam to 3 zł/miech za kartę - ja usunąłem karte i mam darmowe, chociaż i tak głównie korzystam z alior sync

 

Dokładnie wprowadzili opłatę za kartę jak się nią nie wykonywało operacji powyżej 100 złotych. Tak samo kartę usunąłem i nikt mnie za nic nie kasuje.

 

Wziąłem kiedyś sobie izzy konto. Wszystko było w 100% darmowe, nie było żadnych limitów wypłat itp tylko było nieobowiązkowe ubezpieczenie które kosztowało w granicach 1zł miesięcznie. Ostatnio jakoś im się poprzewracało w głowach i z 1zł zrobiło się 3 albo 4 zł za ubezpiecznie i 3 albo 4 zł za kartę (łącznie kosztowało mnie to konto około 7zł miesięcznie). Postanowiłem zrezygnować - korzystałem z niego i tak na tyle mało, że po prostu szkoda wydawać było w moim przypadku na to nawet te 3 czy tam 4zł miesięcznie (jakbym wyłączył ubezpieczenie). jak potrzebuje przelać kasę to korzystam z konta rodzica, do którego mam dobry dostęp.

 

W sumie to ostatnie przelewy jakie wykonywałem... były jakoś jak w stopce można było mieć kody rabatowe;)

 

A kto Ci kazał wykupywać ubezpieczenie jakieś? W ten sposób sam sobie niepotrzebnych kosztów narobiłeś. Jak nie korzystałeś z karty trzeba było zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, ale nie tak offensywnie... póki te koszty były prawie żadne to dlaczego nie...
Postanowiłem usunąć konto, bo i tak ten bank stał się dla mnie "za trudny" gdy zlikwidowali placówkę blisko mojego miejsca zamieszkania. Kiedyś miałem taką sytuację że zgubiłem telefon, pojechałem do placówki i zablokowałem hasła smsowe i zmieniłem numer na inny dosłownie w chwilę. Potem miałem jakiś inny problem z czymś czego nie mogłem ustawić przez internet... już nawet nie pamiętam z czym - a punkt był już zlikwidowany. Dzwoniłem na infolinie, przeszukałem całe te magiczne menu i nie znalazłem odpowiedniej opcji, więc połączyłem się z konsultantem, on powiedział że tak, to się załatwia na infolinii i przekieruje mnie znów do automatu. znów przeszukałem - I NIC. sytuacja powtórzyła się ze dwa razy, za trzecim poprosiłem żeby ktoś mnie przekierował DOKŁADNIE tam gdzie to mogę zrobić - "bardzo proszę" - i znów wylądowałem w głównym menu tego automatu.
Dopiero za setnym razem jakiś konsultant powiedział mi, że ta opcja nie znajduje się w menu głównym i że przekierować kogoś na tą opcję mogą tylko oni po zweryfikowaniu jakiś danych osobowych bla bla bla bla.

To znaczy że rozmawiałem tam przez 3/4 czasu z NIEKOMPETENTNYMI ludźmi. Pewnie typowa praca na umowie zlecenie z przeszkoleniem w 15 minut.

Tym razem wybiorę sobie bank z placówką którą będę miał pod ręką. Zastanawiałem się nad aliorem (nie synciem), ale zlikwidowali ofertę w której nie płaci się nic. Moja dziewczyna załapała się chyba na jakąś promocję, nie ma żadnych kosztów prowadzenia konta z kartą. Do tego jest mały miły punkt u mnie w mieście z miłą obsługą - a raczej ci ludzie w punkcie raczej muszą mieć więcej pod kopułą niż ci na "infolinii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×