Skocz do zawartości
Bubkoski

Soyoustart vs SDC

Polecane posty

Zasadnicze pytanie chodzi mi o jakosc tych serwerowni. Którą bardziej mi polecicie? Chodzi mi o jakosc sprzetu,support oraz zabezpieczenia Anty DDos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość sprzętu - w SoYouStart za tą samą cenę dostaniesz lepszy sprzęt.

Support - nie wiem pojęcia. Jeżeli chodzi o AntyDDOS to oczywiście SoYouStart.

 

Zależy do jakiego zastosowania potrzebujesz. Pamiętaj o lokalizacji.

SDC - Polska, SoYouStart - Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

SYS - Francja, właściciel OVH czyli Oles który potrafił napisać kilka late temu klientowi że śmierdzi od niego Polską na 2000 kilometrów.

 

SDC - Polska, właściciel rodzimy, który NIGDY nie napisał tak do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

So you start ma w standardzie ochrone antyddos? W panelu sobie bede mogl tym zarządzac? Jakiego rzedu ataki przefiltrują?


Ewentualnie Atman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma w standardzie ochronę. Tak, w panelu. Jak zabezpieczysz programowo, to nie masz się co martwić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SYS - Francja, właściciel OVH czyli Oles który potrafił napisać kilka late temu klientowi że śmierdzi od niego Polską na 2000 kilometrów.

o, a gdzie to napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Atman bedzie dobrym rozwiązaniem?

Jeżeli chodzi o pingi to Atman byłby najlepszym rozwiązaniem, ale w danej kwocie nie dostaniesz takiego sprzętu jak w OVH. Nie wiem jak w Atmanie wygląda kwestia ochrony przeciwko ddosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokator tutaj nie chodzi o sprzęt. Mi chodzi o stabilnosc. 16gb ramu i xeon zupelnie mi wystarcza. Pisalem do atmana i mowili ze ataki do 10 giga filtruja.

Edytowano przez Bubkoski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł_15 - jeśli to prawda to pewnie z 15 lat temu, od tego czasu sporo się zmieniło. Ode mnie masz rabat na serwery za polecanie rodzimego biznesu : )

A tak na poważnie.. u nas support jest 24/365 fizycznie w serwerowni, z tego co słyszałem od klientów w innych serwerowniach support w weekendy albo jest bardzo ograniczony albo go nie ma. Z drugiej strony kontakt techniczny z biurem w Polsce, który przekazuje sprawę do Francji może powodować jakieś zamieszanie i zapewne wydłuża czas reakcji.

W SDC sprzęt jest markowy, a przede wszystkim przeznaczony do zastosowań serwerowych. Nie są to podzespoły PCtowe typu dyski za 200 pln z MediaMarkt czy procesory I5 i I7. Te podzespoły nie są przeznaczone do pracy ciągłej przez x miesięcy czy lat. Ja rozumiem, że większość klientów patrzy na cenę jednak należy mieć na uwadze stabilność i bezawaryjność usługi. Oczywiście nie wykluczam, że i w markowym sprzęcie zdarzy się awaria, ale jest to marginalne.

Ochrona AntyDDoS- u nas jest w standardzie, choć nie ma takiej serwerowni na świecie co zapewni Ci 100 % ochronę.

Z przyczyn oczywistych nie powiem jakiego rzędu jesteśmy w stanie przyjąć atak, jednak trzeba mieć na względzie, że wielkość ataku to nie wszystko... charakter ataku jest równie istotny.

 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu jesli chciałbyś poznać ofertę SDC na serwer.

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych firm zapewni Ci stabilność. Zależy do czego potrzebujesz.

 

Serwery gier z małym pingiem to Atman, albo SDC - napisz do SDC z zapytaniem o korzystniejszą ofertę : )

Rozwiązanie biznesowe z supportem pracującym 24/7 to Atman albo SDC, chodź OVH podobno też ostatnio się spisuje.

Jakikolwiek projekt ze świadomością większych ataków, niekoniecznie najniższym pingiem, chęcią zaoszczędzenia to OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych firm zapewni Ci stabilność. Zależy do czego potrzebujesz.

 

Serwery gier z małym pingiem to Atman, albo SDC - napisz do SDC z zapytaniem o korzystniejszą ofertę : )

Rozwiązanie biznesowe z supportem pracującym 24/7 to Atman albo SDC, chodź OVH podobno też ostatnio się spisuje.

Jakikolwiek projekt ze świadomością większych ataków, niekoniecznie najniższym pingiem, chęcią zaoszczędzenia to OVH.

Pytalem Atman o ochrone anty ddos to odpowiedz:

"Tak sa one standardowe jako mitigacja oraz bgpblackholing ( ten drugi w momencie gdy ruch jest na tyle duzy przekracza 10Gigabitow ) jest stosowany w innym wypadku odfiltrowujemy nieporzadany ruch."

 

Licze na ataki 1giga wiec chyba atman mi sie oplaci z ofertą 3msc za 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytalem Atman o ochrone anty ddos to odpowiedz:

"Tak sa one standardowe jako mitigacja oraz bgpblackholing ( ten drugi w momencie gdy ruch jest na tyle duzy przekracza 10Gigabitow ) jest stosowany w innym wypadku odfiltrowujemy nieporzadany ruch."

 

Licze na ataki 1giga wiec chyba atman mi sie oplaci z ofertą 3msc za 99zł.

 

 

He? Czlowieku jakie 99zl ? Nie znasz cen i konsekwencji...? Idz czytać regulamin, podpisujesz umowe na firme. Podpisujac umowe do czegoś sie zobowiazujesz... więc kwota jest znacznie wyższa nawet przeliczajac na mc. Nikt nie da serwera za 99zl by tylko dostac 99zl, może udało by sie postawic kalkulator w tej cenie z łączem 1mbps, zwłaszcza na tak krótki czas : D no chyba, ze masz kilka serwerów wtedy możesz podyskutować o kolejny za przyslowiowego grosza lub gdy przyciągniesz kilku klientów a nie jakies padło chcesz z 16Gb ram.

 

 

PS. w cenie 33zlmc (przeliczajac Twoje 99zł 3mc) Możesz liczyć na marnego VPS z dobra ochroną, sredniego VPS z marna ochrona lub styl wuju typu OVH lub konkurenta bez instalacji atom 2GB ram z dyskiem 500 i flash

 

 

Na obu dla oszczednych port 1Gbps i do serwera 200 mbps oraz 100 w ovh, oba ochrona ddos hmm jakosci Polskich serwerowni nie liczac dedykowanych (dla matolów ochrona Ddos)lepsza.

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

He? Czlowieku jakie 99zl ? Nie znasz cen i konsekwencji...? Idz czytać regulamin, podpisujesz umowe na firme. Podpisujac umowe do czegoś sie zobowiazujesz... więc kwota jest znacznie wyższa nawet przeliczajac na mc. Nikt nie da serwera za 99zl by tylko dostac 99zl, może udało by sie postawic kalkulator w tej cenie z łączem 1mbps, zwłaszcza na tak krótki czas : D no chyba, ze masz kilka serwerów wtedy możesz podyskutować o kolejny za przyslowiowego grosza lub gdy przyciągniesz kilku klientów a nie jakies padło chcesz z 16Gb ram.

 

 

PS. w cenie 33zlmc (przeliczajac Twoje 99zł 3mc) Możesz liczyć na marnego VPS z dobra ochroną, sredniego VPS z marna ochrona lub styl wuju typu OVH lub konkurenta bez instalacji atom 2GB ram z dyskiem 500 i flash

 

 

Na obu dla oszczednych port 1Gbps i do serwera 200 mbps oraz 100 w ovh, oba ochrona ddos hmm jakosci Polskich serwerowni nie liczac dedykowanych (dla matolów ochrona Ddos)lepsza.

Czy ty wiesz co piszesz? Umowa 12 msc i 3 pierwsze masz po 99zl. Dalej place okolo 400 za miesiac.

Edytowano przez Bubkoski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabij siebie idioto

 

 

 

Ps prosze o warna o uswiadomianie idioty

 

 

Z tej uciechy nawet nie wiem czy doliczasz + VAT

Dobrze postaram sie opanowac i napisac do Ciebie jak do normalnego czlowieka.

Czytalem regulamin i widze ceny, takie parametry mi wystarczą a zalezy mi tylko na niskim pingu i ochronie antyddos, która po rozmowie z supportem mnie zadowala. Koniec tematu i nie chce dalej z tobą prowadzic rozmowy. Nie moja sprawa w co ty wierzysz a w co nie - napisalem to co powiedzial mi czlowiek z ATMAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ochrone maja dobra zapomnij o10Gbps :D Mi nic nie wisi jak cos to dynda mam kika serwerów w praktyce w różych serwerowniach.

 

 

Jak by takie super bylo ATMAN to by nie wylaczali adresów ip np pukawce :D super ochroooooooooooooooona :D

 

 

zwykly atak malutki kaput ;p na serwer gdzie itylko jeden maluti 10 slotow serwerek mieli na polowie maszyny, :D i to z mojego polecania jaki wstyd ;p

 

E:poprawiono bełkot z polskiego na nasze

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Gdzie znajdę kupony do soyoustart.pl (OVH) ze zniżką? Miło byłoby, gdyby nie trzeba było np. płacić za instalację serwera. Ewentualnie czy jest na forum ktoś z OVH, żeby zaPMować? Z góry dzięki za info!

 

DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacasz za rok z góry i nie płacisz za instalacje.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacasz za rok z góry i nie płacisz za instalacje.

No tak, ale nie jest to zbyt elastyczne rozwiązanie ;) Jeszcze nie wiem czy będę korzystał przez rok.

 

Z tego co się jednak dowiedziałem, to można rozłożyć opłatę instalacyjną na 6 x 40 PLN netto. Wychodzi 40 PLN drożej, ale teoretycznie można zrezygnować z serwera po miesiącu czy dwóch i nie płacić za 6 miesięcy. Ale jeszcze to potwierdzam z ich supportem.

 

DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zamawianiu serwera masz wybór opcji płatności. Możesz płacić tylko za miesiąc ale dopłacasz 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda faktycznie opłata instalacyjna w soyoustart?

 

200 jednorazowo lub 40 przez 6 miesięcy, ale czy to wiąże mnie już na 6 miesięcy czy jak to wygląda?

 

Np. po 2 miesiącach jak mi się odwidzi nie będę musiał płacić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×