Skocz do zawartości
VPS365.eu

Potrzebny serwer poczty wychodzącej

Polecane posty

Dla jednego z naszych klientów potrzebujemy VPSa (lub współdzielonego) do nietypowej potrzeby - wysyłki wiadomości.

 

 

Klient ten korzysta obecnie (i dalej chce) z kont na gmailu, ale nie wystarcza mu limit na pocztę wychodzącą (dzienny limit wiadomości wysłanych).

 

Tak więc potrzebujemy, aby system helpdeskowy, który korzysta z 4ch skrzynek mógł korzystać z zewnętrznego serwera SMTP. Dziennie wychodzi do 5000 wiadomości (w tym 0 SPAMu, gdyby ktoś się dopytywał).

 

Całość jest potrzebna od wczoraj. Bardzo ważna jest stabilność rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wymaganie to sprawna wysyłka tych 5k wiadomości/dzień z jednego konta z opcją podania różnych nadawców (4ch) w ramach jednego login/pass, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maile wychodzące to helpdesk@klient..., shop@klient... reklamacje@klient... service@klient...

PS. sprawdziłem dokładnie jest ich 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maile wychodzące to helpdesk@klient..., shop@klient... reklamacje@klient... service@klient...

PS. sprawdziłem dokładnie jest ich 7

 

Mnie raczej chodziło o typy wiadomości.

 

Sprawdź serwisy, które poleciłem w poprzednim poście. Każdego z nich używaliśmy w firmie, poszło z nich kilkaset tysięcy maili - dobra dostarczalność, SPF + DKIM *. Rozwiązanie dosyć tanie.

 

* mogą wystąpić pewne problemy z rekordami DKIM z Amazon SES w niektórych panelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomości jak to na helpdesku:

- co to za produkt,

- bo na stronie jest napisane aaa, a przysłaliście mi aab ( i tu zrzut)

- czy macie produkt xxx

- gdzie moje zamówienie,

- czemu kurier był nieuprzejmy

- zamówienie zrealizowane, w załączeniu faktura i gwarancja w PDF.

 

Żadnych filmów czy wielkich zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

VPS365.eu takie mejlingi robicie? "Czemu kurier był nieuprzejmy"? Bo chyba ciągle nie rozumiesz o co chodzi z tym typem wysyłanych wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera, może chociaż nie pisz z konta firmowego, bo się pogrążasz. Pedro podał Ci nazwy gotowych rozwiązań, a jeśli z jakiś przyczyn Tobie nie odpowiadają to postaw na VPSie Linuxia z Postfixem i ustaw jako realaya, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie robimy takich mailingów :) Tak jak pisałem nasz klient (a głównie zajmujemy się ERPami) ma bardzo wolumen wiadomości do obsłużenia w obsłudze klienta.

 

Co do postawienia - nie stawiamy serwerów na linuxie, tylko na Windowsie, i w 99% pod ERPy. Nie ma sensu robić czegoś na czym się nie znamy (i nie ma celu się poznać).

 

PS. Dzięki za propozycje, na ten moment chyba klient skorzysta z sendgrid-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×