Skocz do zawartości
razor

Współdzielony pod Symfony 2

Polecane posty

Symfony nie ma jakiś specjalnych wymagań, osobiście trzymam projekty w sf na lh.pl, ale wydaje mi się że nie będzie też problemu na megiteam.pl czy progreso.pl.

 

Tapnięte z telewizora

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w NetDC.pl:
https://www.netdc.pl/serwery-www

Praktycznie każdy pakiet hostingowy spełni Pańskie założenia. Dodatkowe atuty NetDC.pl:

  • bezpłatna domena ".pl"
  • bezpłatny certyfikat SSL (dla kont z oferty biznesowej)
  • 50% rabat przy płatnościach rocznych

Pakiet WebDeveloper'a:

  • Wiele wersji PHP- ponad 4 wersje parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen
  • Automatyczny instalator aplikacji - instalacja popularnych aplikacji m.in: Wordpress, Joomla, Prestashop w kilka sekund!

Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnego, 14 dniowego okresu testowego:
https://www.netdc.pl...testowy,16.html

Zapraszamy,
https://www.NetDC.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Dowolny pakiet spełni wymagania.


Dodatkowo możesz skorzystać z aktualnej promocji:


Każdy nowy klient może wykorzystać kod: WHT.2014.40%


Kod upoważnia do rabatu 40% na zakup usług VPS OpenVZ oraz kont hostingowych.



Jeżeli jednak posiadają Państwo usługę u innego usługodawcy to za ten fakt oraz przeniesienie usług do nas otrzymacie Państwo dodatkowe 20% rabatu, co daje możliwość otrzymania zniżki 60% !!!




Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już skorzystać z Digital Ocean, ale z chęcią przetestuję najtańsze konto na NetDC.pl. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już skorzystać z Digital Ocean, ale z chęcią przetestuję najtańsze konto na NetDC.pl. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

 

Gorąco zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już skorzystać z Digital Ocean, ale z chęcią przetestuję najtańsze konto na NetDC.pl. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

 

Śmiało mogę powiedzieć że będziesz zadowolony :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×