Skocz do zawartości
MrDziobak

VPS linux pod serwery minecraft

Polecane posty

Witam!

Poszukuje vps pod moją serwerownie minecraft. Aktualnie siedzę na chmurze pukawki z 1 rdzeniem fizycznym,10 GB ramu, świetną pomocą techniczną, oraz ochroną anty DDOS. Aktualnie na maszynie mamy uruchomione 3, a tak właściwe 2 serwery (1 włączany raz na jakiś czas), serwer www, bazy danych MySQL, oraz serwer TS3, lecz niestety serwery minecraft nie działają w pełni dobrze (częste obciążenia, skaczące tps itd.). Szukam oferty za ok. 300 zł miesięcznie, a oczekuje lepszych parametrów niż oferuje mi pukawka.

Z góry dzięki za pomoc i pomocne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako sored.pl mogę za 300zł zaoferować serwer 30GB i Xeon 1245 v2 (wszystkie rdzenie). Zapraszam na IRC lub na wmp@sored.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, lecz korzystałem raz z państwa usług i nie pasowało mi bardzo dużo jak np. baza MySQL jak i serwer www na oddzielnej maszynie. A co do parametrów to 30GB aż mi nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysql dla dużego serwera mogę postawić na tej samej maszynie co serwer, www też ale jak zapewne wiele razy mówiłem nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.soyoustart.pl/oferta.xml
może coś z tego?
To taka budżetowa oferta OVH - coś jak kimsufi

ps. Na polskim OVH pojawił się odnośnik do francuskiego kimsufi:P mogli już chociaż angielską wersję strony zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przez ok 2 dni potestuje ofertę od kolegów z sored.pl, potem ogarnę sprint data center, a gdy rzeczywiście będzie się palić to zobaczę twoją ofertę, bo jest ona mi polecana po raz 2.

Edytowano przez MrDziobak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×