Skocz do zawartości
Tomonidis

[Zlecę] Zabezpieczenie Serwera Dedykowanego

Polecane posty

Witam,

 

Posiadam serwer dedykowany na ultimahost.pl . na ktorym prowadze serwer OpenTibia, od jakiegos czasu atakuje mnie jakis dzieciak BotNetem( DdoS ) , ataki sa tak mocne ze w ich trakcie rozlacza wszystkich moich klientow z serwerem , pada strona , serwer na pingi w ogole przestaje odpowiadac , i przez ssh nie idzie sie polaczyc, nawet po kontakcie z administracja , wola mnie poswiecic niz cokolwiek zrobic by mi pomóc, gosc jest z konkurencji i żąda haraczu, sytuacja jest nie dopuszczalna , policja odpada poniewaz zanim oni cos zrobia moj interes upadnie do konca, sytuacja jest dla mnie beznadziejna i szukam osoby "wybawcy" ktory zabezpieczy moj serwer przed wlasnie owymi atakami.

 

Pozdrawiam.

 

Kontakt do mnie PW

badz mail : pralniarybnik@gmail.com

badz GG : 7600260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak duże te ataki, jaka ich specyfika?

 

Strzelam że problemem jest rurka którą poprostu zapychają, więc jedyna rada to przeprowadzka do hosteam lub ovh, które oferują ochronę DDOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W budżecie zgubiłeś jedno zero jeżeli myślisz o serwerze dedykowanym z usługami antyDDoS.

 

Takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej pomyśleć o innym rozwiązaniu? Za ten budżet kupić wódki i dać paru panom, którzy zajmują się przekonywaniem DDOSerów, żeby więcej na Twój serwer ataków nie robili ;).

 

IMHO na hoście wiele nie zabezpieczysz, jak Ci nie chce pomóc DC w którym trzymasz usługę, to musisz przenieść się tam, gdzie Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak duże te ataki, jaka ich specyfika?

 

Strzelam że problemem jest rurka którą poprostu zapychają, więc jedyna rada to przeprowadzka do hosteam lub ovh, które oferują ochronę DDOS.

ECO ATMAN też już oferuje, a ma całkiem niezły stosunek jakości do ceny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×