Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Już mi odpisali, że ściągną w ten piątek. Ale jednak napsiali, że nie akceptują debetówek, to chyba muszę jak najszybciej założyć jakąś wirtualkę.

 

Jaka to Visa Virtualna i z jakiego banku ją masz? bo szczerze mowiac nigdzie nic nie moge o niej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aaa.. bo teraz mBank zrobił tak, że eKarta też tak działa, więc nie wiem, czy jej nie usunęli z oferty oficjalnie.

Ja jednak myślę, że lepiej mieć taki bufor coby nikt sobie od tak nie odessał kasy z głównego konta...

 

Obawiam się, że do piątku możesz nie zdążyć wyrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję. Napisałem czy na pewno nie da rady obciążyć debetówki, która ma ustawiony dostęp do internetu. Jak nie to zakładam eKartę, wysyłam FAX z nowym numerem i siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo przelewem może, że do jakiegoś schowka na saldo u nich, czy coś - zapytaj ich o to może, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Napisz do nich ażeby ci dali numer konta i dane do przelewu i można przelewem z góry na rok itd płacić. Ja płaciłem raz przelewem na rok z góry, zaś automat co miecha wysyłał powiadomienie o płatności na 0,00 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt serio nie ma debetówki dodanej pod Hosteurope? Ekartę dostane dopiero jutro po południu. Wie ktos moze, kiedy zazwyczaj (o ktorej godzinie) obciazaja karty w HE? Bo nie chce, zeby mi zablokowali konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt serio nie ma debetówki dodanej pod Hosteurope? Ekartę dostane dopiero jutro po południu. Wie ktos moze, kiedy zazwyczaj (o ktorej godzinie) obciazaja karty w HE? Bo nie chce, zeby mi zablokowali konto...

 

Wydaje mi się, że jakoś przed południem ściągają, ale nie bój się o zablokowanie konta. Jeśli nie będą mogli pobrać pieniędzy to najpierw wyślą Ci maila z informacją o tym. Na reakcję na maila masz kilka dni. Do wyboru będziesz miał zapłacić przelewem lub "inne działanie". W ramach "inne" możesz do nich napisać, że podasz numer innej karty, a oni sobie ściągną należność w następny piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale "jajca". Obciążyli mi pomyślnie tą debetówkę jednak. A ja już wydałem 25zł na eKartę :P

 

Tylko dziwi mnie jedno - jakim cudem obciązyli mi karte znając tylko i wyłącznie jej numer? Bo tego 3-cyfrowego kodu im nie podawałem. To tak można?

Edytowano przez draker (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaa.. bo teraz mBank zrobił tak, że eKarta też tak działa, więc nie wiem, czy jej nie usunęli z oferty oficjalnie.

 

To, co pisałem - to jednak chyba prawda, mBank zrobił tak, że eKarta też jest taka, że mogą pociągnąć heh

: )

sorry za Twoją stratę.. ale chyba i tak lepiej z VV robić takie rzeczy niż z główną kartą na koncie.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przeżyje, ale ważne że mi nie zablokowali.

 

Tak w ogóle, udało się komuś z was skorzystać z tego ich niegwarantowanego ramu (tzn. u mnie 2GB gwarantowane i 2gb niegwarantowane)? Bo u mnie zatrzymuje sie zuzycie na 2GB i juz nie moge wiecej wykorzystac zasobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest dokładnie za usługa dodatkowa "Managed Storage – FTP", bo niestety z tłumaczenia na google translate niewiele wynika :/

http://www.hosteurope.de/produkte/Managed-Storage-FTP

 

Czy mam rozumiem że to jest dodatkowa przestrzeń którą można użyć na backup danych?

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustcom

Co to jest dokładnie za usługa dodatkowa "Managed Storage – FTP", bo niestety z tłumaczenia na google translate niewiele wynika :/

http://www.hosteurop...ged-Storage-FTP

 

Czy mam rozumiem że to jest dodatkowa przestrzeń którą można użyć na backup danych?

 

Dokładnie tak. To może być wykorzystywane jako Backup FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila z HE jakąś godzinę po zamówieniu VPS'a:

 

Sehr geehrte Damen und Herren,

 

wir möchten Ihnen mitteilen, dass wir Ihren Auftrag entgegen genommen haben und diesen schnellstmöglich ausführen werden.

 

Eine Auftragsbestätigung finden Sie im Anhang dieser E-Mail.

 

Nach der Bereitstellung des Produktes erhalten Sie noch eine detaillierte Rechnung - ggf. auch mit Ausweisung der gesetzlichen Mehrwertsteuer.

 

Mit freundlichen Grüßen,

 

Ihre

Host Europe GmbH

Kundenservice

Bo google translate miesza się w zeznaniach czy zlecenie jest przyjęte do realizacji czy jest anulowane, w zależności od tego jak przetłumaczę ten list na angielski czy na polski.

Oprócz tego dostałem jeszcze wcześniej dwa maile od nich, ale w jednym było potwierdzenie wysłania zamówienia, a w drugim adres do usługi Managed Storage FTP i informacje o niej.

 

Jeszcze jedno, jako że "niemiecki to język trudna" jak to jest z długością umowy, jeśli zamówię na rok (gdzie jest darmowa instalacja) płatność jest co miesięczna czy płatne z góry za cały okres?

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mogę już edytować poprzedniego postu, odpiszę sobie na niego ;p

Już wiem że przy umowie rocznej ściągają co miesiąc pieniądze z karty, czy jeśli złożyłem już zamówienie, ale nie dostałem danych do serwera, mogę zmienić umowę z miesięcznej na roczną i uniknąć płacenia za uruchomienie usługi (setup)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem list aktywacyjny, szybko doszedł, ponieważ serwer zamówiłem dopiero w piątek koło godziny 11, czyli otrzymałem go na drugi dzień roboczy (mieszkam pod Wrocławiem).

 

Zamówiłem VPS 4.0 L

 

processor : 0

vendor_id : GenuineIntel

cpu family : 6

model : 26

model name : Intel® Xeon® CPU E5520 @ 2.27GHz

stepping : 5

cpu MHz : 2261.055

cache size : 8192 KB

physical id : 1

siblings : 8

core id : 0

cpu cores : 4

apicid : 16

fpu : yes

fpu_exception : yes

cpuid level : 11

wp : yes

flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm syscall nx rdtscp lm constant_tsc ida nonstop_tsc pni monitor ds_cpl vmx est tm2 ssse3 cx16 xtpr sse4_1 sse4_2 popcnt lahf_lm

bogomips : 4522.11

clflush size : 64

cache_alignment : 64

address sizes : 40 bits physical, 48 bits virtual

power management: [8]

 

Ping z TP (neo) mam w granicach 40ms i leci jakieś 2MB/s (mam synchro w okolicach 17mbits).

Znajomemu co ma ewro ściąga z prędkością 11MB/s (100mbits wtyk), i ma tylko jednego hopa pomiędzy siecią Dialogu, a HostEurope.

Jak ściągam z ftp://mirror.switch.ch transfery dochodziły do 54MB/s.

 

A tak w ogóle to połowa korenspondecji emailowej z HostEurope jak się póżniej okazało wylądowała w spamie ;p Dobrze że filtr Poczty Polskiej tego nie wychwycił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. To może być wykorzystywane jako Backup FTP.

To działa tylko w obrębie sieci HE, czy można się podłączyć z zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się połączyć z zewnątrz, jednak dostęp jest na login i hasło.

Jest możliwość dodania kilku loginów (z dostępem do wybranych zasobów), jednak jest ona w postaci: ftpNUMERUSLUGI-TWOJANAZWA.

 

Korzysta ktoś może z VPS'a z Centos 5.5 z Pleskiem i może podesłać mi pliki .repo do yuma? Bo niestety ale część usunąłem przez przypadek, a teraz nie jestem w stanie wszystkich repozytoriów odtworzyć.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że post pod postem, ale tamten był stosunkowo dawno.

Wie ktoś można jak można zwiększyć w HostEurope licencje na Plesk z 10 domen na 100 w przypadku VPS 4.0, oczywiście bez utraty danych? W panelu jest niby zakładka Produktwechsel gdzie można zmienić parametry usługi, jednak po wybraniu dotychczasowego systemu (centos), oraz Pleska na 100 domen za 5 euro miesiecznie, wyskakuje mi lista VPS'ów z której nie mogę wybrać aktualnego planu, tylko wyższy.

Niestety, ale moja znajomość niemieckiego ogranicza się do google translate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że post pod postem, ale tamten był stosunkowo dawno.

Wie ktoś można jak można zwiększyć w HostEurope licencje na Plesk z 10 domen na 100 w przypadku VPS 4.0, oczywiście bez utraty danych? W panelu jest niby zakładka Produktwechsel gdzie można zmienić parametry usługi, jednak po wybraniu dotychczasowego systemu (centos), oraz Pleska na 100 domen za 5 euro miesiecznie, wyskakuje mi lista VPS'ów z której nie mogę wybrać aktualnego planu, tylko wyższy.

Niestety, ale moja znajomość niemieckiego ogranicza się do google translate :)

 

Ja bym spróbował zapytać o to support (po angielsku oczywiście). Jakaś opcja zmiany powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich po angielsku wczoraj koło 14, przed chwilą przysłali mi odpowiedź po niemiecku :)

Ale chyba się zrozumieliśmy, bo z google translate wynikło że od 22 sierpnia do 1 września naliczą mi dodatkowo 1,61 euro, natomiast od kolejnego miesiąca już pełną opłatę (5 euro). Teraz sprawdzam KIS i w informacjach o usłudze jest podane darin enthalten: Plesk 10 (100 Domains) (5,00 EUR) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam tam już ponad rok 2 vpsy ale niestety ze względu na rosnące euro muszę z nich zrezygnować. Przy próbie wypowiedzenia umowy piszę że jeszcze do 2012.08 będzie ona trwała a ja nie mam zamiaru tak długo czekać. Czytałem kilka postów i mówicie że po prostu nie reagować na to co piszą w mailach i tyle. Proszę o pomoc w tej sprawie kto już miał do czynienia z taką sytuacją z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Miałem u nich VPS, opłaciłem przelewem na rok z góry (tutaj plus za szybkie rozwiązanie problemu), zapomniałem w terminie złożyć wymówienie (czyt. nie czytałem regulaminu bo po niemiecku) i się zaczęło. Co dwa dni mail z przypomnieniem, potem telefony codziennie, maile codziennie i tak przez miesiąc. Po miesiącu dobijania się do mnie na wszelkie możliwe sposoby odpuścili sobie i wysłali maila że z dniem takim a takim usługa zostaje wyłączona. Potem jeszcze przychodziły jakieś maile informacyjne ale zbywałem je po częściowym przeczytaniu.

 

Komornika ci nie naślą, wyłączą serwer i tyle. Ale nie polecam stosowania takich praktyk. Jeszcze paru takich nieodpowiedzialnych klientów jak ja i nie będzie można kupić serwera na adres korespondencyjny z Polski. Tak jak w Strato AG. Przed kliknięciem Weiter radzę przeczytać regulamin i dać komuś do przetłumaczenia, żeby potem nie było dlaczego oni się tak czepiają i o co się im kude właściwie rozchodzi. Nie klikać na pałę akceptuję regulamin bo kliknięcie jest równoznaczne z jego akceptacją.

 

W Polsce nie opłacenie faktury w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z usług. Na zachodzie jest nieco inaczej. I na to zwracajcie uwagę.

 

Tyle w kwestii wyjaśnienia i samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz napisać do nich jeszcze jednego maila w stylu że opłacę za jeszcze jeden miesiąc i żeby zmienili zakończenie umowy, czy to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×