Skocz do zawartości
evolucja

Zagraniczny hosting pod stronę ze średnią ilością wejść

Polecane posty

Cześć,

posiadam pewną stronę(statystyki z wczoraj):

33k UU
46k wizyt
69k odsłon
średnio 200 osób online.

 

Aktualnie trzymam ją na hostingu dzielonym, jednak dzisiaj muszę z niego uciekać gdyż kończy mi się transfer. Wczoraj strona zużyła go 25GB. Użytkownicy są z całego świata(głównie USA i ChRL).

 

Moja strona tak naprawdę posiada jedną podstronę, korzysta ze skryptów PHP i posiada prostą rejestrację/logowanie oparte na MySQl. Z poczty korzystam na Googe Apps.

 

Strona ma tendencję wzrostową popularności, acz jest ona wielką niewiadomą. Nie mogę zagwarantować, że za tydzień ilość UU nie wzrośnie o 400%, bądź nie spadnie o połowę. Z tego względu nie chciałbym od razu zbyt wiele inwestować. Nie wiem też czy jeszcze shared czy już VPS.

 

Co proponujecie? Tak na razie do 30$/miesiąc?

Edytowano przez evolucja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://hyperhost.pl/. Serwery mamy również ulokowane w Europie (VPS już od 19.99 zł/mies, hosting www od 15.99 zł/6 mies).

 

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy otwarci na udzielenie odpowiedzi poprzez drogę mailową: bok@hyperhost.pl

 

Pozdrawiamy. :)

Edytowano przez Hyperhost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy są z całego świata(głównie USA i ChRL).

Szukaj czegoś na zachodnim wybrzeżu USA.

 

Digital Ocean ma serwery w San Francisco. Za $20 masz dostęp do dwóch rdzeni, 2GB pamięci, dysk SSD 40GB i 3TB transferu.

 

Z poczty korzystam na Googe Apps.

Tego by nie ruszał. Ciężko przebić Gmaila. Chyba że Chińczycy mają problemy z komunikacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś na zachodnim wybrzeżu USA.

 

Digital Ocean ma serwery w San Francisco. Za $20 masz dostęp do dwóch rdzeni, 2GB pamięci, dysk SSD 40GB i 3TB transferu.

 

 

Tego by nie ruszał. Ciężko przebić Gmaila. Chyba że Chińczycy mają problemy z komunikacją?

 

Dostanę coś lepszego od DO na teraz? Potrzebuję decyzję podjąć do godziny. Poradzę sobie z konfiguracją? Wgrywają domyślnie Linux, Apache, MySQL, PHP? Przydałby mi się chociaż zPanel.

 

 

@EDIT

Server z San Francisco jest niedostępny. Są tylko do wyboru 2 w NY i 2 w Amsterdamie.

 

@EDIT2

Sprawdziłem jeszcze raz statystyki. 50% ruchu mam z Europy, 20% Azja i 20% USA.

Edytowano przez evolucja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dostanę coś lepszego od DO na teraz? Potrzebuję decyzję podjąć do godziny. Poradzę sobie z konfiguracją? Wgrywają domyślnie Linux, Apache, MySQL, PHP? Przydałby mi się chociaż zPanel.

 

 

@EDIT

Server z San Francisco jest niedostępny. Są tylko do wyboru 2 w NY i 2 w Amsterdamie.

 

@EDIT2

Sprawdziłem jeszcze raz statystyki. 50% ruchu mam z Europy, 20% Azja i 20% USA.

Zainstalowanie panelu to kilka minut roboty + optymalizacja. Wybierz NY2 ponieważ mają bardzo dobre połączenie. W przypadku kiedy stwierdzić że chcesz inną lokalizację możesz to rozbudować łącząc kilka w całość operując na jednej bazie danych. Sam mam klienta który działa na 3 lokalizacjach jednocześnie by rozłożyć ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze raz statystyki. 50% ruchu mam z Europy, 20% Azja i 20% USA.

Jak 50% Europa, to bierz w Amsterdamie, względnie na wschodnim wybrzeżu (NY). Chińczycy są pewnie przyzwyczajeni do słabych połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×