Skocz do zawartości
ox1de

Poszukuję VPS.

Polecane posty

Witam, poszukuje VPS takiego jak mam w tej chwili w ovh z tym że w lokalizacji polskiej.

 

1 vCore (2.0 GHz+)

512 MB

25 GB HDD

100 Mbps

 

Bez limitu transferu jak widać :)

Edytowano przez ox1de (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netdc.pl spełni twoje wymagania.

Śmiało polecam :)

 

Limit transferu! :) Odpada. Po drugie jest 2 razy droższy z rozliczeniu miesiecznym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak naprawdę bez limitu transferu to chyba wybulisz kilka tysięcy na samo łącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę bez limitu transferu to chyba wybulisz kilka tysięcy na samo łącze :)

 

Chyba że kupi serwer na allegro za 5zł/cm xD tam wszystko jest bez limitu hosting wirtualny, vps'y - nic tylko brać xD dyski z gumy kauczukowej z każdym obrotem powiększa się wielkość dysku, uptime około 50 %, ale "administrator" uzasadni to tym że w nocy i tak nie potrzebujesz korzystać z serwera, jak padnie popołudniu to powie że był atak DDoS, aż w końcu najlepsza usługa, którą oferuje większość krzaków - "VPS'usu znikasus" i tracisz wszystkie dane, brak serwera, brak kontaktu, "firma" znika, aby po miesiącu pojawić się z nową nazwą xD

 

Pozdrawiam

NetMat

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój VPS to był własnie taki "za 5 zł z allegro" :P
Moja wiedza na temat systemów linux była praktycznie zerowa, jednak pamiętając podstawowe komendy typu "dir, cd" z DOS'a, podpierając się hyperVM'em coś tam udało mi się na nim zdziałać:P Powiem nawet że serwer minecrafta działał bez problemu i bez lagów:P Jak się dobrze trafi to one nie są wcale takie tragiczne :P Jednak supportu do niego praktycznie nie było (odpowiedź pamiętam chyba po 3 dniach);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki co korzystam tylko i wyłącznie z usług ovh i to od kilku ładnych lat i nie mam z nimi najmniejszych problemów. Vps tez mi sie unich podoba oprócz tego że ze lokalizacja serwera nie jest polska (na razie, bo mają plany co do vps-ów koło swoich CDN-ów w wawce) i to jest jedyny dla mnie ból.

Co do transferu, ovh nie określa ilości transferu na VPS-as

 

Warunki VPS na rok 2013.

 

W ramach usługi OVH gwarantuje dostęp do łącza o przepustowości 100 Mbps. Klienta

obowiązuje limit transferu dla przesyłanych danych w TB (terabajtach), naliczany dla ruchu w
sieci OVH oraz poza siecią OVH.

 

 

NIe chce mi sie porwadzić bezcelowych dyskusji, chce jedynie abyście Wy jako rozeznani w rynku polecili coś wartego uwagi, poważną firmę z polską lokalizacja w dobrej cenie. Dla mnie taką firmą jest ovh ale znam niczego poza nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×