Skocz do zawartości
hat

Obecne promocje domen

Polecane posty

Chcę zarejestrować okło 10-15 domen, z tym że jakaś połowa nich pewnie umrze śmiercią naturalną i nie zostanie przedłużona.

 

Kto teraz proponuje jakąś rozsądną, opłacalną promocję, bez haczyków? Są w ogóle jakieś dobre promocje?

 

Moga być domeny .pl, .eu, com.pl itp. Regionalnie nie. Swego czasu ovh.pl dawało domeny .eu w bardzo dobrej cenie bez haczyków.

 

Oczywiście firma ma być solidna i z dobrym supportem.

 

Cena przedłużenia również ma być atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej od Ovh nie znajdziesz...

Zainteresuj się też mzone i hekko nie mają jakiś kolosalnych przedłużeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Czyli jednak dalej ovh ma atrakcyjna oferte pod wzgledem domen. Mialem tam tego troche ale minal rok jak nie jestem w temacie, wiec myslalem ze ktos rzucil jakas dobra oferte na miesiac przed swietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zarejestrować okło 10-15 domen, z tym że jakaś połowa nich pewnie umrze śmiercią naturalną i nie zostanie przedłużona.

 

Kto teraz proponuje jakąś rozsądną, opłacalną promocję, bez haczyków? Są w ogóle jakieś dobre promocje?

 

Moga być domeny .pl, .eu, com.pl itp. Regionalnie nie. Swego czasu ovh.pl dawało domeny .eu w bardzo dobrej cenie bez haczyków.

 

Oczywiście firma ma być solidna i z dobrym supportem.

 

Cena przedłużenia również ma być atrakcyjna.

Mam ponad 10 domen w OVH i jestem zadowolony, domeny EU także posiadam - cena jest bardzo niska i konkurencyjna :)

 

Lepiej zapłacić 12,16 zł za PL (odnowienie 49.99 zł) czy 29,51 zł za EU (Odnowienie 34,43 zł) i mieć w fajnych cenach przedłużenia :)

 

Polecić mogę :D

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej od Ovh nie znajdziesz...

Zainteresuj się też mzone i hekko nie mają jakiś kolosalnych przedłużeń.

 

I chyba na tym lista się kończy. Najtańsze przedłużenie kosztuje w okolicy 50 zł brutto. Taniej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas są takie ceny: domeny .pl 10zł za pierwszy rok, przedłużenie 50zł. Od poniedziałku rusza promocja na domeny .SE (w cenie 5zł, przedłużenie 50zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×