Skocz do zawartości
marcinmarcin

[oferuję] Administrator Linux, FreeBSD, Unix [konfiguracja, administracja, usuwanie awarii]

Polecane posty

Posiadam 13 letnie doświadczenie w administracji serwerami Linux, Unix.

 

Oferują swoją pomoc z wyżej wymienionymi tematami.

  • Szybki czas reakcji na zgłoszenie,
  • Błyskawiczne usuwanie awarii,
  • Miesięczną administrację w niskich cenach,
  • Optymalizację serwerów,
  • Zabezpieczenia serwerów i monitoring

Ceny już od 150zł netto miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pomyłka,

jak byś napisał na prv to chociaż mógłbym usunąć post, a tak musimy czekać na administratora.

 

Poza tym bez "Sio" proszę, no ale cóż.. w polce tak wygląda konkurencja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w polce tak wygląda konkurencja:)

Myślę, że Gal Anonim, to żadna konkurencja do Krzyśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Gal Anonim, to żadna konkurencja do Krzyśka ;)

 

Ja też tak myślę.. nawet nie miałem zamiaru konkurować z firmami świadczącymi takie usługi,

dlatego dziwię się skąd ta "polaczkowatość" ?

 

Ale dość w temacie, usunąć, przenieść, nie przepychać się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×