Skocz do zawartości

marcinmarcin

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O marcinmarcin

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Hosting z php 5.3 czy warto

  Więc php5.3 musi być. A jak technicznie radzicie sobie z kilkoma wersjami php, wszystko zainstalowane na jednym serwerze, czy może kilka serwerow + proxy?
 2. Parametry a ilość kont

  Panowie nie interesują mnie Wasze kłótnie, nie po to założyłem ten temat. Chcecie sobie podyskutować -> na priv
 3. Hosting z php 5.3 czy warto

  To już niesmaowity spadek wydajności. Przy dajmy na to 300klientach 300 vm`ów?
 4. Parametry a ilość kont

  Oczywiście tutaj próba jest najtrafniejszą odpowiedzią. Ale jak to wygląda z Waszego doświadczenia?
 5. Hosting z php 5.3 czy warto

  Dzięki za szybką odpowiedź. A jak w takiej sytuacji radzić sobie z "dziurami" w php53, które mogą zaowocować włamaniem, lub odmową usługi dostępu serwera, na którym będą użytkownicy z php 5.4-5.5 czy wyżej?
 6. Czy tworząc ofertę hostingową warto jeszcze w dzisiejszych czasach oferować php 5.3 ? Jest to jakby nie było już niewspierana wersja więc ciężko na niej zapanować na serwerze np z kilkoma wersjami php. Co o tym sądzicie?
 7. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób obliczyć w przybliżeniu jakie parametry powinien mieć serwer w stosunku do ilości kont hostingowych. Mówię tu o hostingu współdzielonym a na nim, wordpressy, joomle, proste strony w php o niewielkiej (kilkadziesią dziennie) i średniej (tysiąc) ilości unikalnych odwiedzin dziennie. Czy VPS KVM 10CPU 12GB ramu "uniesie" około 300-350 takich kont?
 8. Ja też tak myślę.. nawet nie miałem zamiaru konkurować z firmami świadczącymi takie usługi, dlatego dziwię się skąd ta "polaczkowatość" ? Ale dość w temacie, usunąć, przenieść, nie przepychać się..
 9. Faktycznie pomyłka, jak byś napisał na prv to chociaż mógłbym usunąć post, a tak musimy czekać na administratora. Poza tym bez "Sio" proszę, no ale cóż.. w polce tak wygląda konkurencja:)
 10. Posiadam 13 letnie doświadczenie w administracji serwerami Linux, Unix. Oferują swoją pomoc z wyżej wymienionymi tematami. Szybki czas reakcji na zgłoszenie, Błyskawiczne usuwanie awarii, Miesięczną administrację w niskich cenach, Optymalizację serwerów, Zabezpieczenia serwerów i monitoring Ceny już od 150zł netto miesięcznie
 11. Administruję serwerami Linux, odkąd zacząłem się reklamować, klientów jest co raz więcej. Poszukuję firmy oferującej serwery dedykowane i VPS do współpracy, w ramach lokowania u nich moich przyszłych i niektórych aktualnych klientów. Nie zależy mi tylko na cenie, ale przede wszystkim również na rzetelności firmy. Nie ulokuję klienta w pierwszej lepszej firmy tylko dlatego, że zaoferowano mi dobrą ofertę (pracuję w usługach 13 lat wiem, że niezadowolony klient to stracony klient). Interesują mnie realne zyski za polecenie, nie jakieś programy partnerskie z pakietem ptk do wykorzystania. Czyli wystawienie FV za pośrednictwo. Jeżeli jakaś firma jest zainteresowana, proszę o kontakt na priv.
×